יונתן אבישי ובן אילון

יונתן אבישי ובן אילון 80/90/100 ₪

המופע נדחה!

Sorry, this entry is only available in עִבְרִית.

17.4.2024/ Wednesday

open doors 20:30

begin 21:00

performance sitting

Yonathan Avishai Trio / "Spring Waltz" (Avishai)

יונתן אבישי ובן אילון

דואט

שימו לב – המופע נדחה! הודעה תשלח לכל רוכשי הכרטיסים.

פרוייקט דואו חדש של הפסנתרן יונתן אבישי ווירטואוז כלי ההקשה בן אילון.  

קצב, מסורת ואלתור מחברים בין העולמות המוסיקליים של יונתן אבישי ובן אילון. שורשי הג׳אז והסווינג נטועים עמוק  באדמת מערב אפריקה והיצירה המשותפת לוקחת את המאזין למסע בין מוזיקה מקורית וחדשה, גרובים עתיקים וביטוי  של הרגע בין שני מוזיקאים מופלאים. 

וירטואוז כלי ההקשה בן אילון יצר לאורך השנים סגנון תיפוף אפריקאי מודרני הנקרא Tribe Man One, איתו הוא מבצע  קומפוזיציות ומקצבים על מערכת תופים אפריקאית המונה כעשרה תופים. בנוסף להיותו נגן כלי הקשה מוערך, בן מנגן  על כלי מיתר ממדבר הסהרה הנקרא חאלאם )Xalam), איתו מלחין ומפיק מוזיקה מקורית בשיתוף פעולה עם מוזיקאים  ממערב אפריקה.  

יונתן אבישי הוא אחד מהקולות המקוריים והייחודיים בסצנת הג’אז העכשווית, פסנתרן מבוקש ושותף קבוע בפרויקטים  של החצוצרן אבישי כהן. סגנונו הייחודי מעניק למרכיבים המרכזיים של שפת הג’אז – הסווינג, הבלוז והאילתור – פרשנות  מקורית ורעננה. יונתן הוא מספר סיפורים אמיתי שבנגינתו העדינה והמדויקת נותן תחושה שהוא מלחין את השקט ומפסל את הצליל. בין אם זה בקונצרט, בהפקת תיאטרון או בפרויקט חינוכי, יונתן חולק בהתלהבות את תשוקתו לסאונד,  למוסיקה ולסיפור שמאחוריהם. 

Skip to content