אביב בכר

אביב בכר 70/80 ₪

Sorry, this entry is only available in Hebrew.

10.5.2022/ Tuesday

open doors 20:00

begin 21:00

performance sitting

אביב בכר - תסלחי לי (Live Session)

אביב בכר

אביב בכר מגיע להופעה יחד עם שותפו לדרך, עמית שגיא והרכב נגנים המלווה אותם למופע ייחודי ומרגש בו יבצעו את מיטב שיריו של אביב לאורך השנים מכל אלבומיו כגון: ״ ‏בימים שעברו עלינו״ ‏״סירת מפרש״ ״את מים״ שירים מהפרויקט החדש –” תסלחי לי”, “אתה לא לבד” ועוד בעיבודים חדשים, אנרגטיים, מלאים ברגש ובנשמה המאפיינים ומבדילים את אביב והופכים אותו לאחד מהאמנים הצעירים המסקרנים במוזיקה הישראלית.

אביב הוא אמן יוצר מוזיקאי ומשורר הפועל קרוב לעשור בתעשיית המוזיקה הישראלית  שיריו ‏הם קול חדש ‏, שהפכו לחלק ‏בלתי נפרד מן הפסקול הישראלי.

ב-2013 חבר לצ׳לנית הדס קליינמן ויחדיו סבבו  את הארץ לאורכה ורוחבה במאות הופעות. מאחורי ההרכב שלושה אלבומים, ומתוכם להיטים שכבשו את תחנות הרדיו השונות ואת הקהל. ב- 2020 הוציא אלבום בכורה אישי בו כתב והלחין את כל השירים. והוציא יחד עם פטריק סבג את השיר “כתוב בכוכבים” שזכה להצלחה ולהשמעות רבות.

‏עד היום עיבד הפיק ויצר ‏לזמרים והרכבים מגוונים ‏וקיים שיתופי פעולה פוריים עם מוזיקאים ‏ישראלים ובינלאומיים כגון: ריטה, שלמה גרוניך, מוש בן ארי, עדי רנרט, יסמין לוי, רוס דאלי, מארק אליהו ועוד.

צילום יח”צ – זוהרון

Skip to content