סאן טיילור

סאן טיילור 25-100 ₪

לאור ההנחיות

“לאור ההנחיות” סדרת מופעי אונליין חדשה מבית הצוללת הצהובה מציגה: סאן טיילור בהופעה! זה עובד ככה: כל אחד ואחת על הספה הנוחה, עם הדרינק האהוב, בפיג’מה או טוקסידו – פשוט בבית. זאת לא הופעה רגילה! נוסיף שדרן, שאלות מהקהל, סיפור או שניים ושאלון לימי קורונה.

״אלו שירים על לקום ולרקוד, גם ברגעים החשוכים של החיים״

ארנון נאור, המוכר גם בשם הבמה שלו סאן טיילור, הוא זמר יוצר ומפיק. הוא הוציא שני אלבומים תחת השם הזה, שהושמעו יותר ממיליון פעמים ברשת, עם מאות השמעות ברדיו הישראלי והגרמני.

לצפייה במופע הכנסו לכאן 

4.6.2020/ יום חמישי

דלתות 21:00

מופע 21:30

מופע ישיבה

Sun Tailor -Trials & Troubles

לאור ההנחיות עם סאן טיילור 

“לאור ההנחיות” היא סדרת הופעות משודרת מבטן הצוללת ישירות לקהל בבית. מגפת הקורונה משאירה את כולנו בבתים ועולם המוזיקה מושבת כבר למעלה מחודש.
בעקבות המצב המשונה הזה החלטנו לקיים סדרת הופעות מיוחדת שתיתן מוזיקה טובה לקהל בבית; ועבודה לעולם המוזיקה המשותק.

כל אחד ואחת על הספה הנוחה, עם הדרינק האהוב, בפיג’מה או טוקסידו – תשתתפו בהופעה מיוחדת ואינטימית עם טובי ההרכבים בארץ שמשתוקקים לפעילות.
שימו לב – זאת לא הופעה רגילה!
נוסיף שדרן, שאלות מהקהל, סיפור או שניים ושאלון לימי קורונה.

* עלות כרטיס 25 ש”ח – אם בא לכם/ן לפרגן מוזמנים לרכוש באהבה במחירים המוצעים, כל שקל יעזור להגדיל את הכנסת האמנים והעוסקים/ות במלאכה
*
השידור יתבצע באמצעות קבוצת פייסבוק סגורה 
*
מיד לאחר רכישת הכרטיס תקבלו למייל את כתובת הקבוצה
*
הכניסה לקבוצה תאושר מול פרטי הרוכש/ת

״אלו שירים על לקום ולרקוד, גם ברגעים החשוכים של החיים״
ארנון נאור, המוכר גם בשם הבמה שלו סאן טיילור, הוא זמר יוצר ומפיק.
הוא הוציא שני אלבומים תחת השם הזה, שהושמעו יותר ממיליון פעמים ברשת, עם מאות השמעות ברדיו הישראלי והגרמני.

מאז 2014 הוא הופיע מעל ל200 הופעות בארץ ובעולם, מנגן מוזיקה אקוסטית צבועה בגוונים של רוק מול קהלים ברוסיה, הודו, ארצות הברית, יפן, ובכל רחבי אירופה.
את אלבומו השני This Light השיק בבארבי, והופיע איתו בפסטיבלי אינדינגב ויערות מנשה על הבמה המרכזית, בפסטיבלים גדולים בחו”ל בין היתר Reeperbahn ,Waves, ועוד הופעות רבות במסגרת 6 טורים שעשה באירופה.

הוא היה מופע פותח לאמנים הבינלאומיים Jose Gonzales ולהקת Low במהלך ההופעות שלהם בארץ, שיתף פעולה עם הזמרות מירה עוואד, מיקה שדה ומיה יוהנה (לה הפיק את אלבום הבכורה), ועם הראפר הערבי סאזֿ, איתו הוציא לאחרונה את השיר Wake Up Now שזכה להשמעות רבות ברדיו הישראלי ובין היתר נכנס לפלייליסט גלגל״צ.

אלבומו השלישי תחת השם Sun Tailor, עתיד לצאת ב2021.

מתוך הביקורות
“זה אלבום יפה במיוחד של יוצר יפה במיוחד שנמצא בעיניי, שלב מעל רוב המוזיקה הפולקית ו\או האקוסטית שנוצרת בארץ” (עונג שבת)

“חמוש באלבום חדש ושני במספר שמגיע שנתיים אחרי אלבום בכורה שסחף לא מעט מבקרי מוזיקה וגם קהל מעריצים נאמן מאוד, נחת סאן טיילור בבארבי, וכמה גדולה השמחה לראות שהוא מצליח לסחוף ולרגש גם הפעם” (עכבר העיר)

דילוג לתוכן