חיפוש


דיינה סטיבנס & טל גמליאלי טריו | Change of Heart

פרויקט מקורי מאת הסקסופוניסט האמריקאי דיינה סטיבנס והבסיסט טל גמליאלי.

מניו יורק אל ירושלים. פרויקט חדש ומקורי פרי עתם הסקסופוניסט הניו-יורקי דיינה סטיבנס והבסיסט הירושלמי טל גמליאלי.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


דיינה סטיבנס, סקסופוניסט מוכר ומוערך מאוד בסצנה הניו יורקית ונגן בינלאומי, הוציא 7 אלבומים תחת לייבלים מוכרים בהם מנגנים אמנים כדוגמת: ברד מלדאו, ג'רלד קלייטון, ביל סטיוארט והרשימה ארוכה.


טל גמליאלי, זוכה פרס Downbeat Magazine לביצוע יוצא מן הכלל, בסיסט ומלחין בינלאומי, פועל ומחנך, מביא הביתה את מה שעשה עד כה בחו"ל, הטריו שלו כבש בהצלחה רבה במות גדולות וחשובות ברחבי העולם כדוגמת: פסטיבל הג'אז בפנמה, פסטיבל הג'אז בבנסקו, מועדון S.P.A.C.E בשיקאגו, מועדון הג'אז Lilypad בבוסטון.


שיתוף הפעולה בין דיינה והטריו החל אשתקד כשפתחו את פסטיבל הג'אז בת"א. המופע נמכר "סולד אאוט" והוליד פרוייקט חדש שחומריו נכתבו משני קצוות הגלובוס – ניו יורק וירושלים.


דיינה סטיבנס: סקסופון EWI | חי בר דוד:  פסנתר | טל גמליאלי: קונטרבס | עמיר בר עקיבא: תופים

ופים.
להמשך הטקסט

22
יולי

שבת 22:00
מחיר
60-60-70 ₪

אלון עדר ולהקה | "השמרנים שוב באופנה"

אלון עדר חוזר לשתף פעולה עם להקה (הלוא הם ה-להקה בה' הידיעה, ללא ה' הידיעה) ומוציא אלבום משובח שעל בואו בישרו הסינגלים ״הרבה להגיד״, ״אל תעזבי אותי״ ו״שיר לאמא״ הממכר.


שימו לב: פתיחת דלתות: 20:00 שעת הופעה: 21:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע עמידה


שנתיים אחרי הפריצה הגדולה של אלון עדר עם קצת אהבה לא תזיק וכשנה אחרי שהוציא את אלבום ההמשך לפרויקט המקלדות הייצרי שלו, "קסיו זעם", אלון עדר חוזר לשתף פעולה עם להקה (הלוא הם ה-להקה בה' הידיעה, ללא ה' הידיעה) ומוציא אלבום משובח שעל בואו בישרו הסינגלים ״הרבה להגיד״, ״אל תעזבי אותי״ ו״שיר לאמא״ הממכר.


ב-2010 הגיח עדר לראשונה לתודעה עם אלבום בכורה שהכיל שירים שלו ושירי משוררים. עוד באותה שנה הוציא את אלבומו השני, הפעם תחת השם "אלון עדר ולהקה" בו צירף שותפים נפלאים לעיבוד וההפקה של יצירתו המוזיקלית. האלבום זכה לשבחים ומחמאות בקרב מבקרים ושדרני רדיו ורבים סימנו אותו כתקווה הגדולה של כתיבת השירים העברית.


ההבטחה מומשה לפני כשנתיים בהצלחה יתרה – האלבום "סיכום החיים עד עכשיו" והלהיט הגדול מתוכו "קצת אהבה לא תזיק" שמושמע ללא הרף עד היום, מיצבו את אלון כאחד היוצרים הסוחפים והמרגשים בארץ וקהל חדש נחשף ליצירתו יוצאת הדופן והחל לפקוד את הופעותיו ברחבי הארץ. במקביל הפתיע אלון בהופעה טלוויזיונית מרשימה בסדרה ״איש חשוב מאוד״.


ההצלחה לא סינוורה את אלון עדר שבמקביל לכיבוש המצעדים, הוציא אלבום שני במסגרת הפרויקט האלטרנטיבי שלו, "קסיו זעם" ממשיך להופיע על הבמות הגדולות בארץ ובפסטיבלים המרכזיים ולייצר שירים שלתחושת רבים ייכנסו לספר השירים הישראלי.


אלון עדר – פסנתר,גיטרה ושירה
ספי ציזלינג – חצוצרה
יונתן רוזן – תופים
אבנר קלמר – כינור
נדב הולנדר – בס, מילים ושירה
רן דרום – חשמלית מילים ושירה

להמשך הטקסט

25
יולי

שלישי 21:00
מחיר
55-55-60 ₪

ג'אז בצוללת: אנסמבל פארן

עוּד, קמנצ'ה ומגוון כלי הקשה מנגנים כאחד ואורגים מצלול מרגש במופע אקוסטי ייחודי. הנגנים והמאזינים יוצאים יחדיו למסע במדבר דרך הצלילים, הנופים והתרבויות של המזרח.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


המוזיקה נעה בין שלווה לאקסטזה, בין מדיטציה לריקוד, כשהלחנים מובילים את הקהל דרך גשם במדבר, רוח ודיונות ולאורך געגועים, אהבה ושמחה. היצירות כולן מקוריות ואינסטרומנטליות, הולחנו על ידי חברי ההרכב, ומציגות נגינות חדשות בכלים עתיקים – העוד הערבי, הקמנצ'ה האזרי וכלי הקשה שונים מפרס, אפריקה והמזרח התיכון. עבור אנסמבל פארן, המוסיקה היא הרפתקה שיש לחקור, מסע בו כל צליל הוא אבן דרך וכל תו הוא שביל. אורך המופע כשמונים דקות.


רפאל בן זכרי – כלי הקשה
רועי סמילה – קמנצ'ה
גד תדהר – עוד

להמשך הטקסט

26
יולי

רביעי 22:00

ללא תשלום

אביב גדג׳ | שרף אורנים

אביב גדג׳ מגיע להופעה חשמלית בצוללת הצהובה.

שירים מהאלבום החדש ״שרף אורנים״ יחד עם שירים מכל האלבומים והתקופות.שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


שרף אורנים הוא אלבום הסולו השלישי של גדג׳. סימפוניה של קסם וכמיהה. שירים על אהבה, חברות, חסד ואובדן בעיבודים עשירים ומרהיבים.


אביב גדג׳ – שירה וגיטרה

רון בונקר – גיטרות

יהוא ירון – בס

איתי שטרית – קלידים

אביב ברק – תופים

סאונד: שי שטרייפלר

להמשך הטקסט

27
יולי

חמישי 22:00
מחיר
70-75-80 ₪

שירי מרפסת | רועי כפרי & טל טירנגל

״שירי מרפסת״ הם רועי כפרי (ניצה ולחם, חתולונובלה, קלטת הילדים של רועי ונח) וטל טירנגל (תירס סקסואל, לילה תירס, קיצ׳יס). הם כותבים שירים במרפסת, ואתם נאלצים לשמוע אותם אחד אחרי השני.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


השירים שלהם מצחיקים? מרגשים? שניהם? אף אחד מהם? קשה לומר. מה שבטוח הם יתקעו לכם בראש טוב טוב.

בסדר? יאללה מה זה תודה היה סופר כיף פה.


* הגבלת גיל – המופע מגיל 17 ומעלה    

** משך המופע 45 דק'

להמשך הטקסט

28
יולי

שישי 22:00
מחיר
80-85-90 ₪

גיא מזיג והשחור החדש! | מופע פותח: R U OK

זה עשר שנים ויותר שבהן הצליל הייחודי של גיא מזיג הוא המצרך המבוקש בהפקות של המוסיקאים הגדולים בארץ, עכשיו סוף סוף השחור החדש יוצא לאור.

 גיא מזיג הוא אחד המוסיקאים העסוקים שפועלים במחוזותינו. מופע פותח: R U OK


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


מ"הדורבנים"- ההרכב שהקים גיא עם אחיו ועשה היסטוריה קטנה בארץ בתחילת שנות ה 2000  ודרך נגינה והפקה באינספור פרויקטים ושיתופי פעולה עם מיטב האמנים בארץ: מכוורת דרך גרוניך, סנדרסון ועד הגשש החיוור, מגע הקסם של גיא נוכח ביצירות של כל הענקים המוזכרים מעלה והפך אותו לדוקטור של כבוד בתחום הפקות המוסיקה. לפני שנתיים בערך מזיג החל את המסע שלו לקדמת הבמה, עם חומרים שגרמו למגירות להתפקע והוקלטו לכדי אלבום בכורה במהלך 4 השנים האחרונות. עם המון תשוקה למוסיקה שחורה על גווניה ואהבה גדולה גם לכחול לבן – נוצר השחור החדש. 


באלבום מקים לתחייה גיא חזון שמלווה אותו שנים רבות, להביא לאוזניים הישראליות סול אמיתי ובעברית. בשנים האחרונות ז'אנרים מוסיקליים רבים חצו את האוקיינוס וזכו לפרשנות משלהם על ידי אמנים מקומיים. מאלקטרו ועד לרמבטיקו, מהיפ הופ ועד אמריקנה. עכשיו הגיע גם זמנו של הסול, שזוכה לאחרונה לעדנה מחודשת . נדמה שאי אפשר לפתוח רדיו בלי לקבל מנה הגונה של נשמה –  פארל וויליאמס, סי לו גרין, ברונו מארס, רובין ת'יק, והרשימה אינסופית. גם אם נדמה שזו אופנה וגם זה יעבור,  לא כך בעבור מזיג שחי, נושם וכנראה ינק מוסיקה שחורה עוד מילדות. הטיימינג הנוכחי , שבו העולם מגלה מחדש את הסאונד העגול החם והממכר רק מרים להנחתה לאלבום של מזיג, שכולו קדירה מבעבעת עם רכיבים של הומור ושפה מקומיים וסול על שלל נגזרותיו . לילד  עם האפרו , שמצוטט בעל פה מ"סיפורי פוגי" ו"מציצים" וגדל על תקליטים של ג'יימס בראון לא יכול היה להיות גורל אחר כנראה 🙂


באלבום 9 שירים, כל אחד מהם הוא עולם ומלואו שברא גיא, מלידתו של השיר בלילות של כתיבה עם גיטרה ומחברת ועד לקול התרועה (תרתי משמע) שהוא התוצר הסופי. מזיג אחראי על מילים, לחן, עיבודים, הפקה ותזמורים של כל שירי האלבום, ובחוברת תמצאו כמה  שמות מפתיעים של מוסיקאים אורחים שהשתתפו בו.

המופע של השחור החדש הוא   חגיגה מוזיקלית עשירה וייחודית בנוף המוזיקה הישראלית.


בהופעה מבוצעים להיטים מימי הדורבנים ושירים מהשחור החדש והמשובח!


מופע פותח R U OK

דואו אלקטרוני. אלמנטים מאפריקה על ביטים של טכנו, טראנס אמבינט ועוד.

עומר קינן: קלידים וסינטיסייזר

איתי רזניק: תופים, סמפלר, בלאפון

להמשך הטקסט

29
יולי

שבת 22:00
מחיר
50-60-80 ₪

מופע סגירת עונה חגיגי: האורקסטרה מארחת את אסתר רדא

האורקסטרה – תזמורת הג'אז הישראלית, הוקמה לפני 14 שנים סביב המוסיקה של אבי ליבוביץ' עת חזר משהות מוסיקלית ארוכה בניו יורק ולונדון ומאז יוצרת, מקליטה ומופיעה ללא הפסק בארץ ובעולם. אורחת מיוחדת: אסתר רדא


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


האורקסטרה היא בית המרכז בתוכו את טובי המוסיקאים בישראל לסביבה יצרתית ופוריה של מלחינים, מעבדים ונגנים סולנים היוצרים יחד את הצליל המיוחד של התזמורת. האורקסטרה משתמשת במבנה הדומה לביג בנד הקלאסי אך מוזגת לתוכו סגנונות מוסיקליים רבים ומגוונים.


הופעתיה של האורקסטרה הן מפגן מוסיקלי וירטואוזי, מרגש ומהפנט שלא משאיר רגע אחד משעמם כששלושה-עשר הסולנים של האורקסטרה מציגים את יכולותיהם.
לצד הופעות ברחבי הארץ הוזמנה האורקסטרה בשנים האחרונות להשמיע את המוסיקה שלה בפסטיבלים בצרפת, איטליה, גרמניה קנדה ודרום אפריקה.

בהופעה תתארח לכמה שירים אחד הקולות המעניינים בארץ ואולי בעולם בשנים האחרונות – הזמרת אסתר רדא. הקול של אסתר התגלה רק לפני 4 שנים ומאז אין כמעט מקום בעולם שהיא והלהקה שלה לא ביקרו בו. השילוב של אסתר עם האורקסטרה יוצר פצצת אנרגיה שלא תשאיר אף אחד יושב…


אבי ליבוביץ', יאיר סלוצקי, ירון אוזנה: טרומבונים | אסא קוק, ארתור קרסנובייב: חצוצרות | אלון פרבר, טל ורון, יובל דרבקין, יובל טבצ'ניק: סקסופונים | ניצן בר:  גיטרה | תומר בר: קלידים | מיקי ורשאי: בס וקונטרבס | רון אלמוג: תופים

להמשך הטקסט

2
אוגוסט

רביעי 22:00

ללא תשלום

תוצרת הצוללת לדורותיה

מן המתבקש שגם המוסיקאים, האמנים והרקדנים שמבלים (וגם בילו) את מיטב זמנם בצוללת בתור ברמנים, קופאים, עובדי המשרד ועוד יעלו על במת הצוללת ויציגו את יצירותיהם. ממשיכים במסורת!


שימו לב: פתיחת דלתות: 20:30 שעת הופעה: 21:30. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


עובדי הצוללת לדורותיהם מציגים:
הופעות מוסיקה, מחול, פרפורמנס, אומנות פלסטית, וידאו ועוד


בין המשתתפים:


שמואל זלצר – טרובדור של המאה ה21:

שירים מתוך פרויקט התרגומים "שירי ברזל VOL.1 – ויסוצקי" ומתוך הפרויקט הבא "שירי ברזל VOL.2 – רוק POK" – תרגומים מקוריים לעברית של ויסוצקי, ןיקטור צוי, להקת אקוואריום ועוד. הקלאסיקה של השנסון והרוק הרוסי בגרסאות עבריות עכשוויות ובעיבודים מקוריים.


ביטניק | Beatnik:

גיא רודוביץ' & גלעד לוין -רוקנ'רול, גיטרות, אהבה!


הר וגיא:

שירי נדודים קצרים


נעה שמר, אור חסון, להקת איפה דוד?, שי דרור, אריק פינקלברג ושות', ליאב בן טולילה, ניר ויינשטיין, ג'יימס בר-און ועוד רבים וטובים

להמשך הטקסט

5
אוגוסט

שבת 21:30
מחיר
10-10-10 ₪

צהרי שישי עם ג'יין בורדו

שלישיית הפולק קאנטרי עברי, ג'יין בורדו, בסיבוב הופעות ארצי לרגל האלבום החדש "מה שחשוב"! בשנתיים האחרונות, קשה היה שלא לשים לב לשלישייה הקסומה הזו….


שימו לב: פתיחת דלתות: 14:00 שעת הופעה: 15:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


מהרגע שאלבום הבכורה שלהם יצא לאור הלהקה פרצה לתודעה בקצב מסחרר והחלה למלא אולמות עד אפס מקום בכל הארץ ולכבוש יעדים ופסגות – אלבום זהב, השיר המושמע ביותר בגלגלצ לשנת 2015, מיליוני צפיות ברשת וכ-200 הופעות לסיבוב הבכורה – נתון חסר תקדים להרכב צעיר ועצמאי. אין ספק שההרכב המיוחד הזה ממקם את עצמו כאחד ההרכבים המצליחים, המפתיעים והמעניינים של התקופה האחרונה.


בימים אלו מסיימת הלהקה את העבודה על האלבום החדש שייצא בתחילת יוני, אותו הם הפיקו והקליטו באופן עצמאי באולפנם הביתי. ממנו כבר יצאו הסינגל "מה שחשוב" ו"רוצה לבכות" שזכו לחיבוק מהקהל ולהשמעות רבות בכל תחנות הרדיו.

עם הפשטות של שירי הקאנטרי,הרמוניות קוליות וליריקה מציאותית עטופה בהומור וחן – אי אפשר שלא להתאהב.


דורון טלמון – מילים, שירה וכלי הקשה
מתי גלעד – קונטרבאס וקולות
אמיר זאבי – גיטרה אקוסטית,חשמלית וקלות


"ההצלחה המוזיקלית הגדולה של השנה החולפת"  (איתי שטרן, הארץ)

"ג'יין בורדו הם הדבר הכי מתוק במוזיקה הישראלית, אתם חייבים לתפוס אותם מופיעים בהזדמנות הקרובה"  (גל אוחובסקי, מאקו

להמשך הטקסט

18
אוגוסט

שישי 15:00
מחיר
65-70-80 ₪

Lucille Crew

Lucille Crew הם קולקטיב גרוב המונה 9 מוזיקאים, בניצוחם של המפיק ישגב דותן, המתופף יוסי עדי והראפר רבל סאן. החבורה המוכשרת, משלבת במיומנות היפהופ, Fאנק וסול, ארוזים היטב במעטפת גרוב שלא עוצר וסקציית נשיפה חורכת.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


כל זה, יחד עם הטקסטים של רבל סאן והקול המהפנט של הזמרת גל דה פז, לא יתנו לכם להפסיק לזוז.


בכל משך זמן פעילותם, LUCILLE CREW נמצאים בסיבוב הופעות שאינו נגמר בארץ ובעולם ובין היתר הספיקו כבר להופיע בפסטיבלי ענק כמו: Fusion (גרמניה), Usadba Jazz (רוסיה), Le Chien a Plumes (צרפת)  ושיתפו פעולה עם אמנים שונים ומדהימים מכל קצוות הסצינה המקומית, ביניהם: אסתר רדא, עדי אולמנסקי, עמרי גליקמן (התקווה 6), אקסום  ועוד…


בין הופעה להופעה, Lucille Crew, יוצרים ללא הפסקה, ולאחר אלבום מצליח שיצא בקיץ האחרון, החברים עובדים היום על אלבומם החדש, שעתיד לצאת בסתיו 2016 ובמקביל מתכוננים לטור אירופי נוסף.

להמשך הטקסט

31
אוגוסט

חמישי 22:00
מחיר
50-55-60 ₪

גרוב אפריקאי: גילי יאלו & הודנא אורקסטרה

מאמא אפריקה בשתי הופעות: הודנא אורקסטרה – ה-תזמורת בת 12 נגנים עם גרוב אפריקאי, במופע השקת סינגל משותף עם דמיסו בלטה (אתיופיה).
גילי יאלו איש הסול, פאנק והפסיכדליה עם שירים באנגלית ובאמהרית.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


הודנא אורקסטרה

ההודנא אורקסטרה היא תזמורת בת 12 נגנים, שלומדת וחוקרת את מקורותיה האפריקאים של המוזיקה הפופולרית המערבית. התזמורת הוקמה ב2012 בדרום תל אביב ע"י קבוצת מוזיקאים ויוצרים, ומתפקדת כקולקטיב עצמאי ולייבל שמנהלו האמנותי הוא הגיטריסט והמלחין אילן סמילן. לסביבה החברתית והתרבותית בה פועלת התזמורת יש השפעה רבה על התהליך היצירתי, החשיפה למוזיקה אתיופית, אריתראית, וערבית במקביל להמשך העמקה בג'אז על ענפיו השונים, יצרה היתוך יחודי ומעניין שהפך את האורקסטרה לאחת התזמורות המוערכות והמבוקשות בארץ. במהלך השנים 2013-2015 הופיעה האורקסטרה בכל הפסטיבלים הגדולים בישראל, ובבמות רבות ברחבי הארץ. ביוני 2015 הושק אלבום האולפן הראשון של ההרכב. במהלך העבודה על האלבום ועל המופע שיתפה התזמורת פעולה עם מיטב האמנים בארץ (קותימן, קרולינה, אסתר ראדה, גילי יאלו ) והמופע והאלבום זכו לתשבוחות והצלחה רבה.


אתמר בן יקיר: חצוצרה | אורי זלינגר: טרומבון | רום שני: סקסופון אלט | אילון טושינר: סקסופון טנור | אלעד גלרט: סקסופון בריטון | אילן סמילן: גיטרה חשמלית | אמיר שדות: גיטרה בס | תומר צוק: קלידים | רני בירנבאום: כלי הקשה | שחר בר: כלי הקשה |רז איתן: כלי הקשה | מתן אסייג: תופים


גילי יאלו

 

גילי יאלו, אחד המוסיקאים המסעירים בסצנת הגרוב בישראל, בפרויקט סולו מסקרן ותקדימי שמשלב את המוסיקה עליה גדל והרקע המורכב ממנו הוא הגיע יחד עם סיפור חייו יוצא הדופן.

בשיתוף עם סוללת נגנים מרשימה במיוחד והשפעות של ג׳אז, סול, פאנק ופסיכדליה מהעולם. גילי יצר מופע מחשמל במיוחד, עם שילובים שטרם נשמעו בין סאונדיםוליינים אתיופיים מסורתיים למוסיקה מודרנית והפקה עכשווית, עשירה ומהודקת, עם שירים באנגלית ואמהרית.

בהפקתם של אורי בראונר כנרות (בום פם/ קרולינה) ובנו הנדלר (בלקן ביט בוקס/ ברי סחרוף) נוצר שילוב חד פעמי בין אתיופיה, עבר, עתיד וטונות של גרוב/סול שהפכו לאורבאןאת'יוג'אזז שלא נראה כאן כמוהו בעבר.

עם כריזמה בימתית בקילוגרמים, מסר פוזיטיבי, ויכולות כתיבה נפלאות, הספיקו גילי וההרכב להעניק טעימה חיה מהפרויקט בפסטיבלים חשובים בארץ, לשחרר סינגל ראשון בשם HYLOGA ולצאת לסיבוב הופעות רשמי לקראת אלבום בכורה, תוך שהם לא משאירים אף אחד בקהל אדיש.

להמשך הטקסט

2
ספטמבר

שבת 22:00
מחיר
50-60-70 ₪

TATRAN

השלישייה החדשנית TATRAN נחשבת בעיני רבים כתופעה – זכתה להצלחה עולמית יוצאת דופן וקהל מעריצים אדוק בכל רחבי העולם.שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


אלבום הבכורה שלהם, Shvat, היכה גלים באופן חסר תקדים, הם מילאו את הבארבי פעם אחר פעם ואף נכנסו לפלייליסט יום של גלגלצ, הסתובבו ברחבי העולם – אירופה, ארה"ב, ועד דרום אפריקה. וכעת, בהמשך המסע המוסיקלי הייחודי שלהם, הם מציגים את האלבום השלישי שלהם – "No Sides".


במהלך חמש השנים האחרונות מאז היווסדה של הלהקה בתל אביב, טאטרן בוחנת מגוון עצום של צלילים על תפר הפופ האוונגרדי, ספקטרום המשתרע אל מעבר לגבולות כלי הנגינה שלהם. הם משוטטים בחופשיות בעולם העשיר שלהם, בתוך נופים מוזיקליים לא נודעים. הופעותיהן החיות משלבות צלילים עוצרי נשימה עם אווירה מהפנטת, בשילוב עם תחושה של אינטימיות עמוקה ועוצמה. גיטרה פסיכדלית רב-תכליתית של תמוז דקל, בס דינאמי וחסר גבולות של אופיר בנימינוב, ודן מאיו – על תיפוף עתידני וחד פעמי. ביחד הם טאטרן, מהווים תזמורת מרתקת בת שלושה חלקים.


באלבומם השלישי, No Sides, טאטרן משלבים את נגינתם הווירטואוזית ואת הצליל העמוק של הלייב, עם האלתורים הבלתי נלאים ועם התקשורת העמוקה, העל-חושית שלהם; "No Sides" הוא עדות לחוויה המוזיקלית המקדימה את זמנה של טאטרן. חלון תיעודי לנשמותיהם, שנחשף, נטול יומרות, מחובר להווה, ומוקדש כולו למצב הרוחני והרגשי שבו היו בעת יצירתו. האלבום כולו מאולתר, והוקלט בהופעה חיה.


במאי האחרון הוציאה הלהקה קליפ לתוך אחד הקטעים מהאלבום, "Eyes" – חוויה ויזואלית המתרחשת במערת פעמון, תצוגה מהפנטת רצופה בדמויות משונות ומעוררות השתאות המתגלות ומצטרפות לדמות כמעט אלוהית, אשר מתקשרת איתם באמצעות ריקוד על טבעי. קליפ מסקרן ועוצמתי מ-TATRAN, ההרכב האקלקטי שתמיד ידע להפנט את המבקרים והקהל כאחד.

להמשך הטקסט

7
ספטמבר

חמישי 22:00
מחיר
50-60-70 ₪

ג'ימבו ג'יי ולהקת ספא | "בואו לפני"

ג'ימבו ג'יי (עומר הברון) הוא ראפר, שחקן ומשורר ספוקן-וורד, אשר הוציא בימים אלו את אלבום הבכורה שלו "בואו לפני". האלבום בהפקת איציק פצצתי (נצ'י נצ', העיר הזאת).


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


על הבמה, ג'ימבו והלהקה מערבבים ספוקן וורד עם רגאיי וראפ עם גיטרות חשמליות, בהופעה מהודקת, מפתיעה ומלאת גרוב.

 

שני הסינגלים שיצאו מהאלבום – "תזכרי" ו"רק אש" זכו לחיבוק חם מתחנות הרדיו ומהקהל, נכנסו לפלייליסט גלגלצ והושמעו רבות. לאחר שנה וחצי של הופעות ברחבי הארץ מול קהל מעריצים הולך וגדל המדקלמים מתוך שינה את השירים, ופרויקט הדסטארט שבסופו גייס ההרכב פי 1.5 מהסכום אותו ביקש, כבר ברור כי ג'ימבו ג'יי ולהקת ספא הם אחד השמות החמים בהיפ הופ הישראלי.


הוא משמש כיועץ טקסטואלי לקולגות בעולם הראפ דוגמת נצ'י נצ', כותב ושחקן ראשי בהצגת הראפ "העיר הזאת", אשר ממלאת אולמות כבר חמש שנים, ומראשוני המשוררים בערבי "פואטרי סלאם", התופעה שחדרה כבר לכל בית בישראל.


ההפקה המוזיקלית של האלבום שמה את המילים במרכז, ומדגישה הן את העברית הייחודית והמוקפדת של ג'ימבו, והן את הראפ הווירטואוזי שלו. העיבודים נעים בין ראפ לרוק ולפופ והם חגיגה של גרוב משמח.


ג'ימבו ג'יי: ראפ ושירה | איתי כפיר: תופים | רועי דורון: בס | אוריה ויצטום: גיטרה חשמלית


"הלוואי על 90 אחוז מאלבומי הבכורה שיוצאים בישראל המקוריות והכוח שיש מאחורי ג'ימבו ג'יי" נדב מנוחין, וואלה

 

"אחד הדברים היותר מגניבים ומסקרנים שקורים בסצנת ההיפ-הופ המקומית" נעמה הדסי, גלגל"צ

 

להמשך הטקסט

16
ספטמבר

שבת 22:00
מחיר
50-60-70 ₪