מיכאל ושמרית גריילסאמר [מופע להקה]

מיכאל ושמרית גריילסאמר [מופע להקה] כניסה חופשית

לאור ההנחיות

“לאור ההנחיות” סדרת מופעי אונליין חדשה מבית הצוללת הצהובה מציגה: מיכאל ושמרית גריילסאמר בהופעה! זה עובד ככה: כל אחד ואחת על הספה הנוחה, עם הדרינק האהוב, בפיג’מה או טוקסידו – פשוט בבית. זאת לא הופעה רגילה! נוסיף שדרן, שאלות מהקהל, סיפור או שניים ושאלון לימי קורונה.
ההופעה תשודר לצפייה חופשית בעמוד הפייסבוק של צוללת צהובה ובעמודי האמנים.
אפשר להצטרף גם בזום {ZOOM} והאמנים יראו אתכן/ם בלייב!

כעשור לאחר שהוציא את הלהיטים ״אישתי היקרה״ ו״יאללה בואי״ ולכבוד הוצאת אלבום כפול חדש, מיכאל גריילסאמר מציג כאן, יחד עם אישתו ושותפתו ליצירה שמרית, ולהקתם מופע מרגש, מהפנט ומיוחד שבו הם מחברים בין עולמות מוזיקליים מגוונים ומפתיעים כגון רגאיי, מוזיקה אירית עממית, רוק, יצירות קלאסיות, שאנסון צרפתי, ומקצבים ים-תיכוניים.

צילום: נעם רבקין-פנטון 

21.5.2020/ יום חמישי

דלתות 21:00

מופע 21:30

מופע ישיבה

Michael Greilsammer & Orchestra - Yalla Boyi - יאללה בואי עם תזמורת

לאור ההנחיות עם מיכאל ושמרית גריילסאמר [מופע להקה]

“לאור ההנחיות” היא סדרת הופעות משודרת מבטן הצוללת ישירות לקהל בבית. מגפת הקורונה משאירה את כולנו בבתים ועולם המוזיקה מושבת כבר למעלה מחודש.
בעקבות המצב המשונה הזה החלטנו לקיים סדרת הופעות מיוחדת שתיתן מוזיקה טובה לקהל בבית; ועבודה לעולם המוזיקה המשותק.

כל אחד ואחת על הספה הנוחה, עם הדרינק האהוב, בפיג’מה או טוקסידו – תשתתפו בהופעה מיוחדת ואינטימית עם טובי ההרכבים בארץ שמשתוקקים לפעילות.
שימו לב – זאת לא הופעה רגילה!
נוסיף שדרן, שאלות מהקהל, סיפור או שניים ושאלון לימי קורונה.

ההופעה תשודר לצפייה חופשית בעמוד הפייסבוק של צוללת צהובה ובעמודי האמנים.

האירוע מתקיים במסגרת ירושלילה – אירועי יום ירושלים בברים ועסקי הבילוי מבית היוצר של שאון חורף, המחלקה לאירועי צעירים, אגף תרבות, עיריית ירושלים.

 

מיכאל ושמרית גריילסאמר – כעשור לאחר שהוציא את הלהיטים ״אישתי היקרה״ ו״יאללה בואי״ ולכבוד הוצאת אלבום כפול חדש, מיכאל גריילסאמר מציג כאן, יחד עם אישתו ושותפתו ליצירה שמרית, ולהקתם מופע מרגש, מהפנט ומיוחד שבו הם מחברים בין עולמות מוזיקליים מגוונים ומפתיעים כגון רגאיי, מוזיקה אירית עממית, רוק, יצירות קלאסיות, שאנסון צרפתי, ומקצבים ים-תיכוניים. לאחר ימי הקורונה הקשים, מיכאל ושמרית גריילסאמר שמחים לחזור, יחד עם הלהקה לצוללת הצהובה – הבמה הירושלמית שבה הקריירה הבינלאומית שלהם החלה. כמו כל האמנים הישראלים, מיכאל גריילסאמר מתרגש לחזור לעשיה המוזיקלית איתכם – הקהל שהוא כל כך אוהב ושמלווה אותו מזה זמן רב, אז אל תחמיצו את ההזדמנות לחוות את הרגע יוצא הדופן הזה עם הופעה בלתי נשכחת. כדי לחגוג את האירוע, האלבומים החדשים ״5x2״ ו״העץ והפרי – סשן אקוסטי״ יהיו מעתה זמינים בכל הפלטפורמות הדיגיטליות!

מיכאל גריילסאמר: שירה וכינור
שמרית דרור גריילסאמר: שירה וגיטרה
אוריאל סוורדין: תופים וכלי הקשה
זוהר איזנמן: באס 
יונתן הרינגמן: קלידים וקולות
אסא בוקלמן: גיטרה חשמלית
הלל ריינר: גיטרה חשמלית: אורחת
אלי זהבי: סאונד

Michael et Shimrit Greilsammer

Dix ans après avoir sorti ses succès “Ishti Hayékara” et “Yalla Boyi (J’t’emmène au vent”), et en l’honneur de son nouveau disque double, Michael Greilsammer, avec sa femme et sa compagne en musique Shimrit, et avec son orchestre, proposent un spectacle émouvant, fascinant et spécial, où ils mettent en relation des mondes musicaux variés et surprenants, comme le reggae, la musique irlandaise populaire, le rock, la musique classique, la chanson française et les rythmes méditerranéens.

דילוג לתוכן