תומר יוסף

תומר יוסף 85-105 ₪

חוזר לטוס סולו במופע להקה חדש!

אחרי כמעט שמונה שנים , תומר יוסף חוזר לטוס סולו ,עם להקה חדשה ומופע חדש שכולל את כל הרפרטואר האהוב יחד עם חומרים חדשים מאלבום הסולו הרביעי שבדרך,  בהשמעת בכורה.

6.2.2020/ יום חמישי

דלתות 21:00

מופע 22:00

מופע עמידה

תומר יוסף – חוזר לטוס סולו במופע להקה חדש! 

אחרי כמעט שמונה שנים , תומר יוסף חוזר לטוס סולו ,עם להקה חדשה ומופע חדש שכולל את כל הרפרטואר האהוב יחד עם חומרים חדשים מאלבום הסולו הרביעי שבדרך,  בהשמעת בכורה.

את השנים האחרונות הקדיש יוסף לפרויקטים המוזיקליים שלקח חלק בהקמתם: “בלקן ביט בוקס”, “החצר האחורית”אלבום הבכורה של A-WA ועוד. עם כל אחד מהם עשה היסטוריה בדרכו שלו והשאיר חותם על המוזיקה המקומית והבינלאומית – עם אלבומים מצליחים, הופעות וקהל רב שהגיע בהמוניו.

ועכשיו, כשהאלבום החדש כבר כמעט מוכן, אחד הפרפורמרים והמוזיקאים הטובים בארץ עולה שוב על הבמה עם מופע סולו חדש, בו כל השירים האהובים “אל תטוסי”, “רוצה לזוז” “עברתי רק כדי לראות” “איש קטן”  “כאלו מילים” “לא נרדם” ועוד, מלווה בחולייה מובחרת של נגנים.

__________

אלבום הבכורה של יוסף “תגידו משהו” יצא ב 2002   – והמשהו הזה היה “אנחנו רוצים עוד!” ,

בשנים הבאות ובאלבומים שיצאו לאחר מכן המשיך יוסף להביא את חותמת ההיכר שכה מזוהה איתו, שהלכה והשתכללה עם השנים, אך תמיד עם מרכיב עיקרי אחד: הגרוב, ובכל פעם בתיבול מעט שונה: רגאיי, אלקטרוניקה, היפ הופ, פולק והשילוב ביניהם. ובכל מקום שבו רגלו של יוסף דרכה, הרחבה רעדה והרגליים רקדו.

“צוחקים מתחת לאדמה” “הטרמפולינה- (הפרויקט המשותף יחד עם בן הנדלרו”השחר 35″ אשר יצאו במקביל להצלחה המטאורית של בלקן ביט בוקס נחשבים עד היום לאלבומים אהובים במוזיקה המקומית. הלהיטים שמהדהדים עד היום וטבועים עמוק בפלייליסט הישראלי לא נוגנו על במה זמן רב – אחרי המתנה ארוכה מדי ביולי הקרוב זה יקרה, יחד עם השמעות ראשונות מהאלבום החדש  – מספר הכרטיסים מוגבל!

תומר יוסף ברשתות

דילוג לתוכן