ריף כהן

ריף כהן 60-85 ₪

מופע חדש לקראת אלבום חדש

היוצרת המסעירה חוזרת לבמות עם הופעה חדשה, שתכלול את כל הלהיטים לצד השמעות בכורה לחומרים מהאלבום הבא –  שיראה אור ב 2020. סאונד חדש ומרגש שאותו היא עוטפת ומגישה בחינניות המתפרצת והסטייל אשר כה מאפיינים אותה.

9.1.2020/ יום חמישי

דלתות 21:00

מופע 22:00

מופע עמידה

ריף כהן | מופע חדש לקראת אלבום חדש

היוצרת המסעירה חוזרת לבמות עם הופעה חדשה, שתכלול את כל הלהיטים לצד השמעות בכורה לחומרים מהאלבום הבא –  שיראה אור ב 2020. סאונד חדש ומרגש שאותו היא עוטפת ומגישה בחינניות המתפרצת והסטייל אשר כה מאפיינים אותה. האלבום והמופע החדש ישלב בין האוריינטליות מסורתית מבית אבא , המקצבים הצפון אפריקאיים המאפיינים את יצירתה לצד חיבור חזק וחדש לעולמות ההיפ הופ. ריף כהן היא ממובילות הדור החדש של מוסיקאים שפועלים בז’אנר הים תיכוני המודרני והיא אינה מפסיקה לחדש ולהפיח משבי רוח מרעננים של יצירה ואסתטיקה בינלאומית.  אחרי שנים שבהן הייתה אזרחית כל העולם, התמקמה ריף  בגבול שבין פלורנטין ויפו, משם היא שואבת את ההשראה הנוכחית ליצירתה. 

היוצרת הצעירה והמופלאה פרצה לחיינו ב2011 עם  A PARIS  וסחפה טוטאלית כמעט כל מי שנקרה בדרכה. אלבום הבכורה שיצא בשנה שלאחר מכן קיים את ההבטחה והציבה במקום המחייב אך מוצדק כאחת היוצרות ההמרתקות והמיוחדות שפועלות בארץ. מאז ועד היום, כשמאחוריה שני אלבומי סולו, שלחה ריף זרועות של הצלחה לרחבי אירופה ובעיקר לתורכיה, שיתפה פעולה עם אמנים מקומיים ובינלאומיים  – אנריקו מסיאס , דודו טסה, גוראן ברגוביץ’ תמיר מוסקט ועוד.

עטר מיינר-מחשב וקלידים//חגי פרשטמן-תופים// עומרי עמדו-גיטרה

ריף כהן ברשתות

דילוג לתוכן