רבע לאפריקה

רבע לאפריקה 50/60/70 ₪

מסיבת פלאפל פופ בצוללת!

רבע לאפריקה חוזרים לצוללת להופעת צהריים לחגוג את החיים ולהביא את הגרוב במסיבה היסטרית עם כל הלהיטים ושירים חדשים בחגיגת השקת האלבום "פלאפל פופ" !

מופע פותח: Tawil

שימו לב – *הכניסה למחוסנים\מחלימים בהצגת תו ירוק. או בהצגת בדיקה שלילית מ72 השעות שלפני מועד המופע בלבד*. 

28.5.2021/ יום שישי

דלתות 14:00

מופע 15:00

מופע עמידה

רבע לאפריקה - תהביל תירבח -הקליפ- תהביל תרבח Q2A-Tahabil Tirbach

רבע לאפריקה – מסיבת פלאפל פופ בצוללת!

מופע פותח: Tawil

רבע לאפריקה חוזרים לצוללת להופעת צהריים לחגוג את החיים ולהביא את הגרוב במסיבה היסטרית עם כל הלהיטים ושירים חדשים בחגיגת השקת האלבום "פלאפל פופ" ! 

רבע לאפריקה, הרכב האתנו-גרוב הישראלי המצליח, מההרכבים היותר עסוקים ופעילים בשנים האחרונות הספיק לעבור קילומטראז’ מרשים מול קהל אוהב, להופיע כמעט על כל במה אפשרית ולסחוף אחריהם קהל מעריצים נאמן בארץ ובעולם.

מקצבים צפון אפריקאים, סולמות מקאם ערבי, והרבה ג’אז-Funk –  זה התמהיל המוזיקלי מאחורי רבע לאפריקה, אנסמבל רב תרבותי ושורשי, היוצר קולאז’ מוזיקלי מרומם נפש שלא משאיר את הלב והאוזניים אדישים, מזיז את האגן ופונה לצעירים, מבוגרים וילדים כאחד.

ההרכב הופיע וצבר קהל גדול גם בחו”ל בספוטים מרכזים בפסטיבלים נחשבים באירופה, יפן, ספרד, גרמני ועוד.
רבע לאפריקה שילבו ומשלבים כוחות עם אמנים רבים ומוכרים כמו מוש בן ארי, רביד פלוטניק (נצ’י נצ’), חנן בן ארי, אליעד נחום, קובי אוז, דויד ברוזד ועוד.

צפו להופעה שלא משאירה אף אחד אדיש וכולה חגיגה של החיים!!!

מופע פותח – Tawil

הנה אתגר: נסו להישאר יושבים בהופעה של Tawil.

עם סולן שמתנשא לגובה 2 מטר ואנרגיות גבוהות לא פחות, מדובר במשימה בלתי אפשרית.

ההרכב המפלצתי הזה מורכב משבעה וירטואוזים (מנגנים עם ברי סחרוף, ריטה, דודו טסה, דניאל זמיר ועוד…) שעושים לכלי הנגינה שלהם דברים אסורים כמעט.

הם מלבישים בלי מאמץ שירי משוררים בגרוב היסטרי, מערבבים בלי בושה חפלה ערבית עם היפ-הופ וג'אז, ביאליק פוגש את אום כולתום בפסטיבל הודי.

לא מפתיע, אולי, בהתחשב בעובדה שהשירים האלו נכתבו במשך ארבע שנים של נדודים מסביב לעולם. אבל לכו תספרו את זה לשרירי הרגליים שלכם, שיכאבו בסוף ההופעה הזאת כמעט כמו שרירי החיוך

רבע לאפריקה ברשתות

דילוג לתוכן