פסטיבל חשיפה – ג’אז ומוזיקת עולם – כרטיסים אחרונים

פסטיבל חשיפה – ג’אז ומוזיקת עולם – כרטיסים אחרונים 40 ₪

יום 2# סשן ערב & אפטר חשיפה!

יום #2 [סשן ערב] פסטיבל החשיפה הבינלאומית למוזיקה – שנת העשור!
סוף שבוע עם 28 הופעות בירושלים ובתל אביב בהם נציג טעימה מסגנונות מוזיקת הג’אז והעולם הישראליים, אל מול כ-50 אורחים מקהילת המוזיקה הבינלאומית.

ערב שני עם 5 הופעות: איתי קריס ועמרי מור דואו, חמישיית ישי אפטרמן, שלישיית רון מיניס, לירז צ’רכי, שלוש ודניאל זמיר

מיד אחרי ההופעות בצוללת חוגגים בבר הפונדק עם הופעה של הרינגמן קולקטיב – הכניסה חופשית

כמות הכרטיסים לצוללת מוגבלת.

21.11.2019/ יום חמישי

דלתות 20:00

מופע 20:30

מופע עמידה

International Music Showcase Israel 2017

פסטיבל חשיפה – ג’אז ומוזיקת עולם 2019 | יום #2 סשן ערב & אפטר חשיפה
5 הופעות בצוללת צהובה + הופעה בבר הפונדק | לאתר חשיפה בינלאומית

פסטיבל החשיפה הבינלאומית חוגג עשור בקידום ייצוא המוזיקה הישראלית לחו”ל. פסטיבלי חשיפה {Showcase} למוזיקה מתקיימים ברחבי העולם ומטרתם לחשוף את המוזיקה המקומית בפני נציגים בכירים בתעשיית המוזיקה העולמית. בישראל מתקיים פסטיבל החשיפה הבינלאומית למוזיקה בהפקת הצוללת הצהובה ונתפס כאחד הטובים בעולם. עם סצנה מוזיקלית ברמה גבוהה ואווירה ים תיכונית כובשת, כולם רוצים חתיכה מאיתנו.  

ערב #2 עם חמש הופעות צבעוניות במיוחד:

איתי קריס ועומרי מור דואט
ווירטואוז הפסנתר עומרי מור (אבישי כהן טריו, קארים זיאד) חובר לחלילן המועמד לגראמי איתי קריס ויחד יוצאים למסע מוזיקלי שעובר מהמאגרב דרך האוואנה ועד לניו יורק.
צמד האשפים הרבגוניים מבצעים יצירות מקוריות מפרי עטם וקלאסיקות ג׳ז בתכנית יצירתית, מגוונת, מלהיבה וסוחפת.

 

חמישיית ישי אפטרמן
לאחר שנים של הופעות מסביב לעולם לצד אמנים מהארץ ומחו״ל, מציג אמן כלי ההקשה הבינלאומי ישי אפטרמן את מופע הבכורה שלו ״נעמי״.
״נעמי״ הינה יצירה מוזיקאלית מקורית אשר נעה בין ג׳אז מודרני לגרוב ים תיכוני, בין הרמוניות ווקאליות לנגינה וירטואוזית והיא קוראת תיגר על הגבולות בין הז׳אנרים המוזיקליים השונים.

שלישיית רון מיניס
המלחין והפסנתרן רון מיניס משיק סיבוב הופעות בינלאומי בעקבות פרסום האלבום החדש Pale Blue Dot. לאחר שהפיק והשתתף בפרויקטים רבים בעיקר בז׳אנר הנויז, פאנק והמטאל, רון מביא את מעבדת הניסויים שלו ואת חוויותיו אל תוך פורמט הטריו פסנתר ג׳אז. בשנה שעברה זכה רון להצלחה ויראלית עולמית עם סדרה של קטעי וידאו של YouTube שזכו לשבחים. הוא הדגים כיצד ניתן להשתמש בפסנתר כמו גיטרה חשמלית ולהפוך אותו למגרש משחקים חדש להרפתקאות מוזיקליות. קטעי וידאו אלה חשפו את רון לעשרות מיליוני צופים ברחבי העולם, ויצרו בסיס מעריצים עולמי רחב. עכשיו, בפעם הראשונה, רון מעביר את המחזה הפרוע הזה לבמה. 

לירז צ’רכי
הזמרת והשחקנית המוערכת לירז צ’רכי בפרויקט מוזיקלי ראשון מסוגו המשלב בין מוזיקה איראנית משנות ה-60-70 לבין ביטים ומוזיקה אלקטרונית עכשווית. כמי שנולדה להורים יוצאי איראן, ספגה לירז כבר מילדותה את התרבות הפרסית והמוזיקה העממית, ועבורה שני הקצוות הללו, הסאונד האלקטרוני והצלילים הקלאסיים, מתארים את סיפורה האישי ואת הסיפור של איראן הנעה בין מהפכות.

 שלוש & דניאל זמיר
SHALOSH, הלהקה הישראלית שמתפוצצת ברחבי העולם בשנים האחרונות, עם מאות הופעות על הבמות החשובות בעולם, חוברת לדניאל זמיר, פנומן הסקסופון והזימרה, אחד מהמוזיקאים הישראלים החשובים והמשפיעים ביותר בעשור האחרון, שאלבומו ״אמן״ הוא אלבום הג׳אז הישראלי הנמכר ביותר בהיסטוריה. בפרויקט המשותף, ינוגנו יצירות של דניאל ושל SHALOSH בעיבודים מיוחדים, תוך שמירה על הסאונד המיוחד ל-SHALOSH, עם זאת נתינת חופש לאלתור ווירטואוזיות שמאפיינת את זמיר.

 אפטר חשיפה בבר הפונדק – הכניסה חופשית להופעה
COLLECTIVE HARINGMAN ,הרכב ההיפ הופ הפסיכדלי מגיע ממרתפי הגרוב הירושלמים להגיש
לכם טריפ של ביטים שבורים בנוסח Pappede.

פסטיבל חשיפה – ג’אז ומוזיקת עולם – כרטיסים אחרונים ברשתות

דילוג לתוכן