ענת מלמוד

ענת מלמוד 70 ₪

צוללת TV + קהל מצומצם

צוללת TV – מופע משודר + קהל מצומצם!

סדרת הופעות אקוסטיות ואינטימיות בליווי המראיין – דוד חיים סעידוב – המנהל האומנותי של הצוללת. הסדרה מצליחה לגעת ולחשוף מעט מחיי האמנ/ית מעבר למוזיקה, מספקת לנו סיפורים, קטעי חיים, צחוקים ותובנות, על המוזיקה ובעיקר על מסע החיים. 

ההופעות ישודרו בשידור ישיר ובצפייה חופשית בעמוד הפייסבוק של הצוללת ושל האמנים/ות המשתתפים. 

הפעם בסדרה נארח את – ענת מלמוד, פסנתרנית זמרת ויוצרת ישראלית אותנטית ומרגשת. שילוב של השפעות מהם צמחה כמוזיקאית, הפכו אותה לייחודית בנוף המקומי.

ניתן לצפות במופע גם בערוץ היוטיוב של הצוללת {כדאי להירשם!} ובערוץ ה-VIMEO שלנו. 

19.5.2021/ יום רביעי

דלתות 20:30

מופע 21:30

מופע ישיבה

ענת מלמוד - להיות שמחה

צוללת TV מארחת את ענת מלמוד

ענת מלמוד, פסנתרנית זמרת ויוצרת ישראלית אותנטית ומרגשת. שילוב של השפעות מהם צמחה כמוזיקאית, הפכו אותה לייחודית בנוף המקומי.

את הקריירה המוזיקלית שלה התחילה לפני שמונה שנים, דרך הופעות חיות בהם צברה עוקבים נאמנים שהגיעו להופעות שלה מפה לאוזן.

ב2016 יצא אלבום הבכורה שלה "לפני השינה" שזיכה אותה בפרס אקו"ם למלחינה, מתוכו השיר "ניגון" זכה להכרה רבה ברדיו ומושמע עד היום בתחנות רבות (גלגלצ, כאן ג, 88 ותחנות איזוריות שונות) 

מאז הספיקה להשתתף בפסטיבלים רבים (ביניהם "פסטיבל הפסנתר" "אינדינגב", "מייד אין ג'רוזלם") לשתף פעולה עם מוזיקאים אהובים (הפיל הכחול, אסתר רדא, לאה שבת, אדם בן אמיתי), להוציא לאור שירים ודואטים חזקים שכבשו את הרדיו והרשתות ("חי ונושם", "אין אמת אחת", "הפחד רוקד") ולככב בוויראליים של ישראל בספוטיפיי עם השיר האחרון שהוציאה ("להיות שמחה") שקיבל אינספור צפיות, גרסאות קאברים ואהבה מהקהל וגם נכנס לפלייליסט של גלגלצ. 

לפני שנה וחצי הוחתמה על ידי חברת הליקון בניהולו האומנותי של רוני בראון, שמפיק לה את השירים ביחד עם איתי צוק. 

גיטרה וקולות: אדיר דניאל

תמונת יח"צ – אפי יוספי

דילוג לתוכן