עומר מושקוביץ

עומר מושקוביץ 25-100 ₪

לאור ההנחיות

“לאור ההנחיות” סדרת מופעי אונליין חדשה מבית הצוללת הצהובה מציגה: עומר מושקוביץ בהופעה! זה עובד ככה: כל אחד ואחת על הספה הנוחה, עם הדרינק האהוב, בפיג’מה או טוקסידו – פשוט בבית. זאת לא הופעה רגילה! נוסיף שדרן, שאלות מהקהל, סיפור או שניים ושאלון לימי קורונה.

עומר מושקוביץ {אמן טוב זה אמן שטוב לו} הייתה אמורה להשיק החודש את אלבומה החדש ׳׳נצטרף לעדר׳׳ בבארבי תל אביב.
בעקבות הקורונה ההופעה נדחתה והצוללת גונבת אותה להופעה חד פעמית ומלאה שתשודר בלייב היישר אליכם הביתה.
הצצה ראשונה לשירים חדשים ולמופע ההשקה החגיגי שיתקיים בבארבי ב5.9.

23.5.2020/ יום שבת

דלתות 21:00

מופע 21:30

מופע ישיבה

עומר מושקוביץ - אמן טוב זה אמן שטוב לו \\ Omer Moskovich - Oman Tov Ze Oman Shetov Lo

לאור ההנחיות עם עומר מושקוביץ

“לאור ההנחיות” היא סדרת הופעות משודרת מבטן הצוללת ישירות לקהל בבית. מגפת הקורונה משאירה את כולנו בבתים ועולם המוזיקה מושבת כבר למעלה מחודש.
בעקבות המצב המשונה הזה החלטנו לקיים סדרת הופעות מיוחדת שתיתן מוזיקה טובה לקהל בבית; ועבודה לעולם המוזיקה המשותק.

כל אחד ואחת על הספה הנוחה, עם הדרינק האהוב, בפיג’מה או טוקסידו – תשתתפו בהופעה מיוחדת ואינטימית עם טובי ההרכבים בארץ שמשתוקקים לפעילות.
שימו לב – זאת לא הופעה רגילה!
נוסיף שדרן, שאלות מהקהל, סיפור או שניים ושאלון לימי קורונה.

* עלות כרטיס 25 ש”ח – אם בא לכם/ן לפרגן מוזמנים לרכוש באהבה במחירים המוצעים, כל שקל יעזור להגדיל את הכנסת האמנים והעוסקים/ות במלאכה
*
השידור יתבצע באמצעות קבוצת פייסבוק סגורה 
*
מיד לאחר רכישת הכרטיס תקבלו למייל את כתובת הקבוצה
*
הכניסה לקבוצה תאושר מול פרטי הרוכש/ת

עומר מושקוביץ שהייתה אמורה להשיק החודש את אלבומה החדש ׳׳נצטרף לעדר׳׳ בבארבי תל אביב, מגיעה בעקבות הקורונה לצוללת הצהובה להופעה חד פעמית ומלאה שתשודר בלייב היישר אליכם הביתה.

ההופעה תתן הצצה ראשונה לשירים חדשים ולמופע ההשקה החגיגי שיתקיים בבארבי ב5.9.

שירים, שירה, גיטרה וסינתים- עומר מושקוביץ

קלידים, מחשב וסינתים – שלי לוי

תופים- לוטן יעיש

עוד לפני ימי הקורונה החלה המוזיקאית עומר מושקוביץ לצלם סדרת רשת בשם “סולדאאוט“, המתעדת את המירוץ הפרטי שלה בדרך להופעת ההשקה של אלבומה החדש ב”בארבי”.

הסדרה זכתה לעשרות אלפי צפיות והפכה לקאלט מקומי כאשר כל פרק לוקח את קהל הצופים למסע רצוף הומור, כאב, הזדהות, מבוכה – ושוב הומור.

עומר מושקוביץ היא זמרת ויוצרת שעושה פופ קיומי בעברית. 2019 הייתה ללא ספק השנה שלה, עם קליפים שעוררו סנסציה ברשתות, עם הופעות סולדאאוט ועם נוכחות על הבמות בפסטיבלים נחשבים כמו האינדינגב ופסטיבל הפסנתר,

אמן טוב זה אמן שטוב לו”, הסינגל הראשון מתוך אלבומה החדש, חצה את מאה וחמישים אלף הצפיות בפייסבוק תוך שבוע אחד בלבד. הוא עורר דיון חברתי – פוליטי, פורסם ב ”ynet” ובעקבותיו הוזמנה עומר לדבר ברדיו על הנושא הטעון שבו עוסק השיר – הציפייה מאמן ישראלי ללכת בתלם, להיות חלק מהמיינסטרים החברתי והתרבותי ולא להביע עמדות פוליטיות שנויות במחלוקת. הקליפ אף נבחר לייצג את ישראל בפסטיבל הסרטים הבינלאומי TQU undergroud בברלין והושמע במספר תחנות רדיו מובילות בגרמניה.

הסינגל השני, “נצטרף לעדר׳”, שיצא בסוף 2019, נכנס לרשימת השירים הגדולים של העשור במצעד של רדיו הקצה ו-וואלה תרבות. 

הטקסטים החריפים והשנונים של עומר עוסקים בסוגיות פוליטיות וחברתיות ומגלים את אישיותה הכובשת תוך אירוניה והומור עצמי. כמה משיריה פורסמו בכתב העת לספרות עכשווית “גג”, שם הוצגה כפנים החדשות של השירה העברית.

אלבומה השני של עומר, “נצטרף לעדר”, היה אמור לצאת במרץ 2020, אך נאלץ גם הוא להמתין בסבלנות לקיץ הקרוב.

דילוג לתוכן