עדש בדש

עדש בדש 45/55/65 ₪

"עדשיזם"

"עדשיזם", אלבומו הראשון של הראפר עדש בדש, הוא לא סתם אלבום בכורה. "עדשיזם" הוא הצהרת כוונות – ההיפ הופ חוזר לירושלים.
עדש בדש, איש תרבות האנדרגראונד הירושלמית, פועל כותב ויוצר מתוך החוויה של חיי היומיום בעיר. הירושלמיות וההתעסקות במוזיקת ההיפ הופ שזורות זו בו והן לא רק שליחות בעבורו, מדובר באלבום שמייצר פסקול זהות המייצג את המתרחש מתחת לבלטות של עיר הבירה.

30.3.2023/ יום חמישי

דלתות 21:00

מופע 22:00

מופע עמידה

עדש בדש - ארגזים // Adash Badash - Argazim

עדש בדש | "עדשיזם"

"עדשיזם", אלבומו הראשון של הראפר עדש בדש, הוא לא סתם אלבום בכורה. "עדשיזם" הוא הצהרת כוונות – ההיפ הופ חוזר לירושלים.
עדש בדש, איש תרבות האנדרגראונד הירושלמית, פועל כותב ויוצר מתוך החוויה של חיי היומיום בעיר. הירושלמיות וההתעסקות במוזיקת ההיפ הופ שזורות זו בו והן לא רק שליחות בעבורו, מדובר באלבום שמייצר פסקול זהות המייצג את המתרחש מתחת לבלטות של עיר הבירה. עדש מבין שהוא חלק מסיפור גדול יותר ממנו ומספר על הדרך להגשמת החזון. לאורך האלבום הוא מעטר את הדרך ברפרנסים, קטעי קול ודגימות שנבחרו בקפידה כיאה לאלבום היפ הופ שנוצר עבור כל אותם ה"היפ הופ הדז". באירוחי האלבום עדש מקבץ סביבו את כל האמנים שרוצים להרים את האמנות המקומית על ראש שמחתם, החל משירוטו המפיק הצעיר שאירח אותו לראשונה ועד לסנדקי ההיפ הופ הירושלמים הותיקים סגול 59 ושאנן סטריט, ואפילו מוצא מקום לחברים שלו בטראק בונוס שמוקדש לאוהבי הנישה.


באלבום הזה עדש בדש מציג את סל היכולות שלו כראפר- מצד אחד ראפ לא מתפשר המתאפיין בפלואו חד, אוצר מילים ייחודי והגשה מלאת ביטחון, ומצד שני עדש לא מפחד לתת מקום לצד אחר מהתדמית הקשוחה, מקום מאוד חשוף ואמיתי בעזרת כתיבה כנה ואמיצה על עצמו
.
האלבום "עדשיזם" הופק הוקלט ומוקסס על ידי אברי ג'י צפנת, ומופץ על ידי פלא רקורדז, הלייבל מבית "פלא אוזן". באלבום אברי איגד את הפקותיו יחד עם הפקות של המפיקים הירושלמיים שירוטו ושאבאנג לאלבום שממשיך את קו הרנסאנס של האולדסקול בום באפ.

עדש בדש ברשתות

דילוג לתוכן