סיון טלמור

סיון טלמור 70 ₪

בניגוד להנחיות

“בניגוד להנחיות” הוא פורמט הופעות ייחודי שנוצר בצוללת במיוחד לימי קורונה ללא קהל.
בעקבות הצלחתו, החלטנו לשמור עליו ולשתף בהופעות גם קהל חי מצומצם.

“בניגוד להנחיות” – סדרת הופעות אקוסטיות ואינטימיות בליווי המראיין – דוד חיים סעידוב – המנהל האומנותי של הצוללת. הסדרה מצליחה לגעת ולחשוף מעט מחיי האמנ/ית מעבר למוזיקה, מספקת לנו סיפורים, קטעי חיים, צחוקים ותובנות, על המוזיקה ובעיקר על מסע החיים. 
 
ההופעות ישודרו בשידור ישיר ובצפייה חופשית בעמוד הפייסבוק של הצוללת ושל האמנים/ות המשתתפים. 

הפעם בסדרה נארח את – סיון טלמור, זמרת ויוצרת בעלת קול חלומי ומיוחד שמופיעה מזה שנים רבות עם שיריה ועורכת שיתופי פעולה רבים עם אומנים מהשורה הראשונה בישראל.

ניתן לצפות במופע גם בערוץ היוטיוב של הצוללת {כדאי להירשם!} ובערוץ ה-VIMEO שלנו. 

*הכניסה ע”פ כללי התו הירוק, כרטיסים ימכרו אך ורק מראש, כניסה להופעה כנגד הצגת תעודת מתחסן / מחלים בלבד.

24.3.2021/ יום רביעי

דלתות 20:30

מופע 21:30

מופע ישיבה

Sivan Talmor LIVE ★ MAGIC DUST

סיון טלמור | בניגוד להנחיות

סיון טלמור, זמרת ויוצרת בעלת קול חלומי ומיוחד, מופיעה מזה שנים רבות עם שיריה ועורכת שיתופי פעולה רבים עם אומנים מהשורה הראשונה בישראל.

לאורך הקריירה שלה בנתה סיון קהל מעריצים שנחשפו ליצירותיה המתהוות. במהלך 2017 עבדה סיון על אלבום חדש ושלישי במספר המכיל חומרים חדשים שלה. האלבום עצמו הוקלט בשבוע הקלטות LIVE בצפון הארץ עם כל להקתה, יחד עם תום דרום (בלקן ביט בוקס ועוד).

העבודה על האלבום החדש אפשרה לסיון לפרוץ את גבולותיה האישיים ולהתנסות ביצירה נרחבת ובוגרת ובכך לייצר מוזיקה גדולה ואמיצה יותר.

מאז ולאורך הקריירה שלה, מופיעה סיון בשלל פסטיבלים ואירועים ברחבי ישראל ובמקביל נוסעת לטורים באירופה ומופיעה על מיטב הבמות. סיון עצמה ממשיכה להופיע על במות ברחבי הארץ, להשתתף באירועים פרטיים וממלכתיים כאחד ולצד זה אף משתפת פעולה עם אומנים שונים בפרוייקטים רבים ומגוונים (גבע אלון, פולטראנק ועוד).

צילום יח”צ: אלה סברדלוב קרן

סיון טלמור ברשתות

דילוג לתוכן