נועם צוריאלי

נועם צוריאלי 50/60/70 ₪

השקת אלבום

נועם צוריאלי כתב את השיר הראשון שלו בגיל 6. הוא זוכר את החרוז קנס-פנס, ושזה היה ראפ.
את הפסנתר הוא גילה בגיל 7, בקונסרבטוריון ״הסדנא״ בירושלים. מאז הוא לא עזב – לא את הראפ, לא את הפסנתר, ולא את ירושלים.

במוזיקה שלו נועם משלב בין טקסטים חדים מעולם הראפ לרוק, פופ, ג'אז, קלאסי, מזרחית ובכנות – כל מה שנשמע טוב. זה מה שקורה כשגדלים על פרדי מרקורי, אמינם, שלמה גרוניך וסאבלימינל והצל בילדות… אחרי 8 סינגלים (ביניהם ״נוס נוס״ , ״שרה רוז קלפטון״ , ״לילו וסטיץ׳״ ועוד..) – הגיע הזמן לדבר האמיתי – ״מילים לחן וחזון״ – אלבום הבכורה.

אחרי עשרות הופעות ברחבי הארץ, מתוכן 10 בירושלים (כשהאחרונה על הבמה המרכזית ביום העצמאות) – ו 10 שנים מאז ההופעה האחרונה שלו בצוללת, אי אז ברסיטל הסיום שלו כתלמיד מגמה ב 2013 – 

נועם צוריאלי חוזר לצוללת – חמוש באלבום בכורה, קהל ירושלמי שמלווה אותו במסע, והרבה מילים, לחן וחזון.

31.8.2023/ יום חמישי

דלתות 21:00

מופע 22:00

מופע עמידה

נועם צוריאלי (עם אלמוג זגרון) - נוס נוס | نوعم تسوريلي - نُص نُص | Noam Tsuriely - Nus Nus

נועם צוריאלי – השקת אלבום

נועם צוריאלי – ראפר, אמן יוצר, ופסנתרן. 

השנה היא 2010. אחרי לילה לבן של ל״ג בעומר, מתכנסים בשעות הצהריים המוקדמות בני נוער מרחבי ירושלים לצורך מיונים למגמת המוזיקה של הצוללת הצהובה. מתוכם רק חלק יתקבלו, מתוכם רק חלק ימשיכו לעשות מוזיקה באופן מקצועי לכל החיים, ומתוכם – רק חלק יקריבו כל מה שיש להם בצורה טוטאלית, יש שיגידו לא בריאה,  למען החזון –  להגיע לכל אוזן במדינה עם מוזיקה טובה וראפ לפרצוף. לחלק הזה קוראים נועם צוריאלי.

 במוזיקה שלו נועם משלב בין טקסטים חדים מעולם ההיפ הופ, לבין פופ, רוק, ג'אז, קלאסי ושאר עולמות המוזיקה עליהם גדל. עם 8 סינגלים בחוץ (ביניהם ״נוס נוס״, ״שרה רוז קלפטון״ ו״לילו וסטיץ׳״) – הגיע הזמן לדבר האמיתי – ״מילים לחן וחזון״ – אלבום הבכורה 

אם תשאלו את נועם – לגרום לאנשים שלא מכירים אותו אישית, או אפילו לא מכירים אותו בכלל – להתרגש, לצחוק, לרקוד ואפילו לבכות באמצעות המוזיקה שלו – זה הדלק שלו בחיים. אם תראו את נועם בהופעה – תבינו שהוא לא הגזים בכלל.

צילום יח"צ – ניב גלזמן

דילוג לתוכן