מירב הלינגר

מירב הלינגר 50/60 ₪

השקת אלבום

מופע השקת האלבום "שרשרת פרידות"!

מירב הלינגר לא הייתה אמורה להיות "מירב הלינגר". כמי שגדלה בבית דתי לאומי בפתח תקווה, הדבר האחרון שהיה מצופה ממנה להיות זה מוזיקאית.

מירב היא פסנתרנית, יוצרת ומעבדת שלמרות גילה הצעיר כבר הספיקה לשתף פעולה עם אגדות כמו יוני רכטר, חמי רודנר, אלונה טוראל ז"ל ועוד, להופיע בפסטיבלי הפסנתר, יערות מנשה, שאון חורף ואחרים ולפתוח הופעות של איפה הילד, דניאלה ספקטור ואחרות.

שימו לב – *הכניסה למחוסנים\מחלימים בהצגת תו ירוק. או בהצגת בדיקה שלילית מ72 השעות שלפני מועד המופע בלבד*. מכירת הכרטיסים תתבצע אך ורק מראש ע"פ הנחיות משרד הבריאות.

4.5.2021/ יום שלישי

דלתות 20:00

מופע 21:00

מופע ישיבה

מירב הלינגר - איילת

מירב הלינגר

מירב הלינגר לא הייתה אמורה להיות "מירב הלינגר". כמי שגדלה בבית דתי לאומי בפתח תקווה, הדבר האחרון שהיה מצופה ממנה להיות זה מוזיקאית. כבר בגיל צעיר מירב הילדה הבינה שיש דברים שלא מסתדרים לה בדיוק, בהתחלה זה היה ללבוש חצאית, בהמשך הציפיה שתשיר אך ורק בפני נשים. הרקע הזה הוביל אותה לעשייה מוזיקלית שבבסיסה שאלות בנושאי אמונה, מערכות יחסים, אהבה והציפיות החברתיות ממנה כאישה, והפך אותה ליוצרת שקשה להדביק עליה תוויות אבל אין עוררין על הכישרון שלה.

מירב הלינגר היא פסנתרנית, יוצרת ומעבדת שלמרות גילה הצעיר כבר הספיקה לשתף פעולה עם אגדות כמו יוני רכטר, חמי רודנר, אלונה טוראל ז"ל ועוד, להופיע בפסטיבלי הפסנתר, יערות מנשה, שאון חורף ואחרים ולפתוח הופעות של איפה הילד, דניאלה ספקטור ואחרות. אלבום הבכורה של מירב הלינגר 'במבט אחד כחול' יצא ב 2016 וזכה לביקורות אוהדות, שלושה שירים מתוכו נבחרו לשירי השבוע ב FM88. 

בימים אלו מושק סיבוב ההופעות המלווה את יציאת אלבומה השני "שרשרת פרידות".
האלבום, אותו הפיק מוזיקלית גדי פטר, הוא אסופת שירים יפים בצורה יוצאת דופן שהצליחו להתבלט מעל מאות שירים אחרים שיוצאים לרדיו והובילו להשמעות, ראיונות והרבה קהל שמחכה לראות אותה בהופעה.

מירב הלינגר: שירה, פסנתר
אסף מידן: קלידים, קולות
דנה אמדו: בס, קולות
אורן גלעד: תופים, קולות

צילום יח"צ : אורית לוינגר

מירב הלינגר ברשתות

דילוג לתוכן