כרקוקלי

כרקוקלי 80/95/110 ₪

אחרי שנה מטורפת בה הצליחו להגיע ללב הקהל עם השירים ״פרפרים״ ,״הכל אותו דבר״, ״כולם מדברים איתי על״ ו״נסיכת הקלאב״ שנכנסו לכל תחנות הרדיו, התברגו בעשרת הגדולים במצעדים השונים והפכו את השתיים לצמד המדובר ביותר ב2022 יחד עם הפרויקט המצליח שבת חברות- כרקוקלי והלהקה לא נחים לרגע ושורפים את הבמות. המופע הוא מופע להקה מיוחד שיכלול את כל השירים המוכרים והאהובים שבא לכם לצרוח וגם כמה מהשירים החדשים ושיתופי הפעולה המפתיעים שעומדים לצאת .

21.12.2022/ יום רביעי

דלתות 21:00

מופע 22:00

מופע עמידה

כרקוקלי - פרפרים (Prod. By Stav Beger)

כרקוקלי

אחרי שנה מטורפת בה הצליחו להגיע ללב הקהל עם השירים ״פרפרים״ ,״הכל אותו דבר״, ״כולם מדברים איתי על״ ו״נסיכת הקלאב״ שנכנסו לכל תחנות הרדיו, התברגו בעשרת הגדולים במצעדים השונים והפכו את השתיים לצמד המדובר ביותר ב2022 יחד עם הפרויקט המצליח שבת חברות- כרקוקלי והלהקה לא נחים לרגע ושורפים את הבמות. המופע הוא מופע להקה מיוחד שיכלול את כל השירים המוכרים והאהובים שבא לכם לצרוח וגם כמה מהשירים החדשים ושיתופי הפעולה המפתיעים שעומדים לצאת . המופע משלב בין הרגעים הקסומים והאינטימיים של השתיים על הפסנתר ועד למסיבת לייב בועטת שלא תשאיר לכם ברירה אלא לעוף על עצמכם ולרקוד.

״הן כנות , ישירות , מצחיקות , והפופ שלהן לא עשוי מפלסטיק . עם סינגלים חדשים ומנצחים כרקוקלי ממשיכות את הנסיקה שלהן לפסגת המוזיקה הישראלית ״ .( בן שלו , הארץ )

“הן גם אינדי וגם מיינסטרים, עושות מוזיקה שהיא גם גבוהה וגם נגישה, ובגדול עושות שירים אינטליגנטיים בלי לפספס מילימטר של פאן. כך נראה הדור החדש של הפופ הישראלי” .

( צליל הופמן , מאקו )

“אלבומן 9 מביא וייב מרענן ועוסק בדיוק במה שמעניין את הקהל שלהן”

צילום יח”צ – עמית סליקטר

להזמנת כרטיסים
דילוג לתוכן