יעל דקלבאום

יעל דקלבאום 80/90/100 ₪

מופע סולו

לאחר שצעדה במשך שלוש שנים בצעדות נשים ברחבי העולם עם השיר ״תפילת האמהות״ – שהפך לפס קול של התעוררות נשית ונוגן ברשת על ידי מיליונים, המוזיקאית יעל דקלבאום חוזרת לבמה במופע להקה חדש בדרך ליציאת אלבום.

במופע להקה חדש עם המוזיקאיות קרן טפרברג, מעיין ליניק, אלי אור וניצן אלון – נצלול למסע מוזיקלי מכושף אל תוך האלבום, המספר סיפור תקופתי של זמן ההתעוררות הנשית ואת הסיפורים שאספה יעל בצעדות נשים בהן לקחה חלק בארץ ובעולם.

24.9.2022/ יום שבת

דלתות 21:00

מופע 22:00

מופע ישיבה

Yael Deckelbaum - What About the Women (Official Video)

יעל דקלבאום

What About the Women

מופע סולו

לאחר שצעדה במשך שלוש שנים בצעדות נשים ברחבי העולם עם השיר ״תפילת האמהות״ – שהפך לפס קול של התעוררות נשית ונוגן ברשת על ידי מיליונים, המוזיקאית יעל דקלבאום חוזרת לבמה במופע סולו חדש בדרך ליציאת אלבום.

במופע סולו חדש

נצלול למסע מוזיקלי מכושף אל תוך האלבום, המספר סיפור תקופתי של זמן ההתעוררות הנשית ואת הסיפורים שאספה יעל בצעדות נשים בהן לקחה חלק בארץ ובעולם. 

בנוסף, במופע שזורים שירים מעוד תקופות.

יעל דקלבאום היא זמרת ויוצרת, חברה בהרכב ״הבנות נחמה״. מאחוריה שלושה אלבומי סולו ו-EP  אחד עם אנסמבל האמהות, שיתופי פעולה רבים בארץ ובחו”ל עם שלמה ארצי, משינה, סוזן וגה, ועם תנועות לשינוי חברתי כמו מסע ״הדרך הביתה״ שיזמה עם דפני ליף ותנועת ״נשים יודעות”. כיום מנצחת יעל על פרויקט ״משירה״,  מקהלה נשית המונית שייסדה, המאחד נשים מכל קצוות החברה – במעגלי שירה ברחבי הארץ.

צילום יח”צ – עומר מסינגר

דילוג לתוכן