יושי

יושי 70/80 ₪

אזלו הכרטיסים!

אם אתם חיים בישראל, רוב הסיכויים ששמעתם את או על יושי בשנה האחרונה. קשה להאמין ש״זרים מכירים״ הוא רק אלבום הבכורה שלו. המוזיקאי והיוצר שמשלב בין מלודיות ארץ ישראליות של פעם לבין הפקת אולפן עדכנית ומדויקת הוא מהשמות החמים של השנה. עם מועמדויות לתואר שיר השנה, אלבום ופריצת השנה במצעדים השנתיים של גלגלצ, מאקו וכאן גימל, שורת להיטים הולכת וגדלה.

4.1.2023/ יום רביעי

דלתות 20:30

מופע 21:30

מופע ישיבה

יושי - תן סימן

יושי

אם אתם חיים בישראל, רוב הסיכויים ששמעתם את או על יושי בשנה האחרונה. קשה להאמין ש״זרים מכירים״ הוא רק אלבום הבכורה שלו. המוזיקאי והיוצר שמשלב בין מלודיות ארץ ישראליות של פעם לבין הפקת אולפן עדכנית ומדויקת הוא מהשמות החמים של השנה. עם מועמדויות לתואר שיר השנה, אלבום ופריצת השנה במצעדים השנתיים של גלגלצ, מאקו וכאן גימל, שורת להיטים הולכת וגדלה: “זרים מכירים”, “הכי יפה”, “בלי חרטות”, “אין מספיק זמן”, שלווה בקליפ יפהפה עם צילומים של אלכס ליבק, וכבש את הרדיו, ״מתי יבוא מחר״ שהושמע ללא הפסקה וריגש רבים וגם גרסאות כיסוי ל״יהלומים״ של נועה קירל ו״על כפיו יביא״ של יאיר רוזנבלום שמשקפות את אהבתו לפסקול הישראלי הישן לצד אהבתו לפופ עכשווי. בימים אלו הוא נמצא בעיצומו של סיבוב הופעות ארצי עם הלהקה המשובחת שלצידו.

יושי מביא לבמה את השפה המוזיקלית המרעננת שלו, נשמעת קצת כמו מתי כספי על ביטים, שילוב של נוסטלגיה ישראלית עם עמוד שדרה הפקתי עכשווי. ישראל 2022.

הפקה מוסיקלית: עמרי אמדו ויושי

בס: ניצן אייזנברג

גיטרה חשמלית: עמרי אמדו

 

צילום יח”צ – טל שחר

דילוג לתוכן