יושי

יושי 60/70 ₪

קשה להאמין שזה רק אלבום הבכורה של יושי שיצא השנה. המוזיקאי והיוצר שסיים בהצטיינות שני תארים בפילוסופיה ונטש לימודי רפואה לטובת התמקדות בקריירה מוזיקלית, הוא מהשמות החמים של השנה עם מועמדויות לתואר שיר השנה, אלבום ופריצת השנה במצעדים השנתיים של גלגלצ, מאקו וכאן גימל.

**שימו לב – הכניסה ע”פ ההנחיות העדכניות של התו הירוק בלבד**

20.11.2021/ יום שבת

דלתות 20:00

מופע 21:00

מופע ישיבה

Yoshi - יושי - מתי יבוא מחר

יושי

קשה להאמין שזה רק אלבום הבכורה של יושי שיצא השנה. המוזיקאי והיוצר שסיים בהצטיינות שני תארים בפילוסופיה ונטש לימודי רפואה לטובת התמקדות בקריירה מוזיקלית, הוא מהשמות החמים של השנה עם מועמדויות לתואר שיר השנה, אלבום ופריצת השנה במצעדים השנתיים של גלגלצ, מאקו וכאן גימל. “זרים מכירים” הכה גלים וזקר אוזניים לכיוונו, “הכי יפה” ו”בלי חרטות” רק הגבירו את הסקרנות עד שהגיע “אין מספיק זמן”, שלווה בקליפ יפהפה עם צילומים של אלכס ליבק, וכבש את הרדיו ושירותי הסטרימינג. אחריו יצא ״מתי יבוא מחר״ שהיכה גלים בתחנות הרדיו וריגש רבים. 

יושי, יוחאי בלום, גדל בנצרת עילית ועסק במוזיקה כל חייו. רמי קליינשטיין במפגש מקרי איתו שיכנע אותו להיבחן ללהקה צבאית. הוא הופיע והקליט עם שמות כמו עילי בוטנר, מוקי ועוד, ובמקביל ניהל מסלול חיים מקביל של קריירה אקדמית משגשגת. עד שהבין שהוא רוצה (או חייב) להתמסר כל כולו למוזיקה.

על אלבום הבכורה “זרים מכירים” עבד יושי במשך שנה, המילים הלחנים וההפקה המוזיקלית כולם שלו למעט שני שירים שהם שיתוף פעולה עם המפיק עמרי אמדו (ג’יין בורדו, תמיר מוסקט ועוד). ״אין מספיק זמן” חולל מיני סערה ברשת עם הקליפ היפהפה וכיכב במצעדי ההשמעות, בעשרת השירים הויראליים של ישראל ובשאזאם.

יושי מביא לבמה את השפה המוזיקלית המרעננת שלו, נשמעת קצת כמו מתי כספי על ביטים, שילוב של נוסטלגיה ישראלית עם עמוד שדרה הפקתי עכשווי. ישראל 2021.

צילום יח”צ – טל שחר

להזמנת כרטיסים
דילוג לתוכן