יוגב לוי

יוגב לוי 55-75 ₪

מופע חגיגי לרגל השקת אלבום: אלומות

כבר מגיל 4 יוגב לוי מצא את שני אהבות שלו במושב גיתית, מושב קטן בבקעת הירדן,  רחוק מהציביליזציה, בתור ילד היה מבלה את רוב זמנו בטבע ובנגינה. עם הזמן התפתח לעוד סגנונות מוזיקה וכלים שונים, כיום יוגב מוכר בעולם המוזיקה המזרחית בארץ בתור נגן חליל הניי, מנגן בפסטיבלים למוסיקת עולם, מוזיקה אנדלוסית ועם מיטב האמנים בניהם אריאל זילבר, יונתן רזאל, ברי סחרוף, עמיר בניון, הרב חיים לוק, אנסאמבל הפיוט, סולן בתזמורת האנדלוסית הישראלית אשדוד ועוד.

16.4.2019/ יום שלישי

דלתות 20:00

מופע 21:00

מופע ישיבה

יוגב לוי-הרים yogev levi-mountains

כבר מגיל 4 יוגב לוי מצא את שני אהבות שלו במושב גיתית, מושב קטן בבקעת הירדן,  רחוק מהציביליזציה, בתור ילד היה מבלה את רוב זמנו בטבע ובנגינה.
עם הזמן התפתח לעוד סגנונות מוזיקה וכלים שונים, כיום יוגב מוכר בעולם המוזיקה המזרחית בארץ בתור נגן חליל הניי, מנגן בפסטיבלים למוסיקת עולם, מוזיקה אנדלוסית ועם מיטב האמנים בניהם אריאל זילבר, יונתן רזאל, ברי סחרוף, עמיר בניון, הרב חיים לוק, אנסאמבל הפיוט, סולן בתזמורת האנדלוסית הישראלית אשדוד ועוד.

במקביל יוגב כותב מוזיקה ושירים, את אלבומו הראשון “אנגן ניגון” שחרר ב 2014. אלבומו השני “אלומות”  מתחיל לראות אור ימים אלו ממש, שני האלבומים בסגנון פולק, פרוגרסיב עם נגיעת של מוזיקת עולם, אשר כל שיר הוא רגע בחייו ומסעותיו בארץ ובחו”ל . תחושות פנימיות, שיחות עם הטבע, עם הרוח, ואף כמה משיריו נכתבו בזמן שגר בעיר אודסה שבאוקראינה, בזמן שהתנתק לטובת לימודי הרפואה.

ההרכב שמנגן איתו מורכב מחבריו הטובים, עם חלקם גדל וחלקם מלווים אותו עוד מאלבומו הראשון, במשך תקופה קיימו הופעות ברחבי הארץ וצברו קהילה של עוקבים.

דילוג לתוכן