יהוא ירון

יהוא ירון 70 ₪

בניגוד להנחיות

נראה שעולם ההופעות החיות סוף סוף חוזר לחיים (בתקווה שישאר לתמיד), הגיע הרגע ואנחנו פותחים את דלתות הצוללת למהדורה מצומצמת של קהל.
הסדרה "בניגוד להנחיות" נוצרה על מנת להמשיך ולספק יצירה לקהל ועבודה לאמנים בתקופת הקורונה.
ההופעות ישודרו בשידור ישיר ובצפייה חופשית בעמוד הפייסבוק של הצוללת ושל האמנים/ות המשתתפים. יהיה שיגעון – בואו להיות איתנו!

יהוא ירון, אחד המוזיקאים הפעילים והמשפיעים ביותר במוזיקה הישראלית החדשה בהופעת סולו מיוחדת – עיבודים חדשים (ושונים) לשירים מכל האלבומים ועוד הפתעות.

ניתן לצפות במופע גם בערוץ הVIMEO  ובערוץ היוטיוב של הצוללת.

*הכניסה ע"פ כללי התו הירוק, כרטיסים ימכרו אך ורק מראש, כניסה להופעה כנגד הצגת תעודת מתחסן / מחלים בלבד.

10.3.2021/ יום רביעי

דלתות 21:00

מופע 21:30

מופע ישיבה

יהוא ירון - דברים כבדים כמו כפרה

יהוא ירון | בניגוד להנחיות

אחד המוזיקאים הפעילים והמשפיעים ביותר במוזיקה הישראלית החדשה בהופעת סולו מיוחדת – עיבודים חדשים (ושונים) לשירים מכל האלבומים ועוד הפתעות.

באלבום החדש יהוא מחדד את עולם היצירה שלו למקום מדויק ואישי מאד – מרחבים שונים של התמודדות עם החיים והשגרה: בנפש, בזוגיות, במרחב הכלכלי ואפילו עם שם שליותר מדי אנשים קשה לבטא כמו שצריך.

אבל עם כל זה מדובר באלבום אנרגטי וסוחף מאד. שירים שייכנסו למחזור הדם שלכם מהר מאד ולא ייצאו ממנו למשך הרבה מאד זמן. 

כתיבת השירים הייחודית של יהוא, עם לחנים קליטים יותר מאי-פעם, השפעות שמחברות מרחבים שונים של רוק – גם בצד המלודי, גם עולמות של פוסט-Pאנק רקיד וגם מרחבים 'קשוחים' יותר – הסאונד אדיר וההפקה מרתקת.

בשנים האחרונות יהוא מתבלט כאחד הקולות הבולטים והמעניינים ביותר בנוף המוזיקה הישראלית החדשה, במקביל להיותו מפיק מוזיקלי מבוקש ומהבסיסטים העסוקים והפוריים ביותר בישראל. בינואר 2011, יצא לאור אלבום הבכורה של יהוא, "דברים יומיומיים כאלה",  אלבום בלתי מתפשר שחובק בחום ע"י הקהל והביקורות כאחד.

ביוני 2013, יהוא הוציא את אלבומו השני "אמן השכנוע העצמי" – אלבום שמיד התבלט כיצירה ייחודית, יצירתית ומפעימה. האלבום זכה להצלחה בקרב הקהל ולביקורות מהללות, מגמה שנמשכה גם בחודשים הבאים – כולל בחירתו כ'אלבום השנה' ב-88fm, תחנת 'הקצה' ו-NRG/מעריב.

השירים של יהוא היא מבליטים חוויה מוזיקלית בעלת עצמה נדירה – טוטאלית, אישית ועוצמתית – שקשה להישאר אדיש למולה, חוויה הנובעת מהמוזיקה, מהטקסטים ומהנוכחות של יהוא.

כנגן בס וקונטרבס יהוא לקח חלק, בין השאר, בהרכבים של אביב גדג', אביתר בנאי, רונה קינן, רות דולורס וייס, אליוט (שרון בן עזר) וגלעד כהנא.

כמפיק מוזיקלי, יהוא הפיק בשנים האחרונות את האלבומים של נפתלי אלטר, רות דולורס וייס, כלבי רוח, נדב ויקינסקי, יונתן שפירא, ישי קיצ'לס ועוד…וכן היה מעורב בהפקת האלבומים של אביב גדג'.

צילום תמונת יח"צ : עומר מסינגר

יהוא ירון ברשתות

דילוג לתוכן