המעליות

המעליות 50-60 ₪

חוגגים את המוסיקה של שלמה קרליבך

לרגל 25 שנה לפטירתו של “הרבי המזמר” שלמה קרליבך זצ”ל, להקת המעליות ומבחר אורחים ואורחות מציגים מופע מחווה מיוחד בצוללת צהובה.

27.11.2019/ יום רביעי

דלתות 21:00

מופע 22:00

מופע עמידה

shlomo carlebach LIVE Lord get me high

המעליות | הודיה לשלמה – חוגגים את המוסיקה של שלמה קרליבך

לרגל 25 שנה לפטירתו של “הרבי המזמר” שלמה קרליבך זצ”ל, להקת המעליות ומבחר אורחים ואורחות מציגים מופע מחווה מיוחד בצוללת צהובה.

אריה נפתלי, מנהיג המעליות, זכה ללוות את ר’ שלמה כנגן, זמר ומפיק מהיום שהם הכירו ועד ששלמה הלך לעולמו בשנת 1994 / תשנ”ה, והפיק לו שני אלבומים והסרט התיעודי “געוואלט! על הדרך עם שלמה קרליבך”. יחד עם להקתו דאז, להקת אין ספק, נפתלי, שטבע את המונח “מוסיקה יהודית אלטרנטיבית”, הביא את המוסיקה הנצחית של קרליבך לקהל חדש וצעיר – והשאר, כמו שאומרים, היסטוריה.

בערב חג ההודיה נפתלי והמעליות מחדשים את הקשר וחוגגים את המוסיקה של ר’ שלמה עם שלל אומנים אורחים – ותיקים וצעירים, נשים וגברים, שהמכנה המשותף ביניהם הוא האהבה לשיריו האל-זמניים של קרליבך והגישה המוסיקלית הספונטנית והרעננה שאפיינה את ר’ שלמה משך כל הקריירה המפוארת שלו.

המופע יכלול גם הקרנת בכורה של קטעים מתוך הסרט הרוקומנטרי הנ”ל והשמעת שירים של קרליבך שהוקלטו בצוללת ע”י להקת אין ספק לפני 23 שנה. יהיה מרגש ומיוחד – כמו שלמה עצמו.

המעליות ברשתות

דילוג לתוכן