האווא

האווא 60-80 ₪

מוזיקה סופית | מפגש של אהבה ורוח

המפגש האומנותי של דניאל ומוחמד מעורר השראה ומעוף ומקרב אל הרוח הנכספת.

זהו מופע בו הזרם האומנותי סובב סביב שלושה היבטים של אומנות – מוזיקה, מחול ושירה – המתעלת את הנשגב לפתיחתה של דרך האחדות על כל רבדיה. האחדות עם ההוויה.

11.5.2019/ שבת

דלתות 21:00

מופע 22:00

מופע ישיבה

Mohamed Alnuma & Daniell Alnuma

המפגש האומנותי של דניאל ומוחמד מעורר השראה ומעוף ומקרב אל הרוח הנכספת.

זהו מופע בו הזרם האומנותי סובב סביב שלושה היבטים של אומנות – מוזיקה, מחול ושירה – המתעלת את הנשגב לפתיחתה של דרך האחדות על כל רבדיה. האחדות עם ההוויה.דניאל היא רקדנית וכוריאוגרפית יוצרת ישראלית, המושפעת מהטבע ומתרבויות העולם, לרבות התרבות הסופית. ישראלית במוצאה ובינלאומית ביצירתה ובחייה.

מוחמד – מוזיקאי, יוצר משורר, נגן עוד וזמר, יליד עיראק, אזרח צרפת ובאומנותו אזרח העולם, המושפע גם הוא משלל תרבויות העולם, עשה את הסיבוב המוזיקלי שלו דרך הרוקנ'רול, הג'אז וחזור אל מקורותיו השורשיים – הסופיזים.


האווא הולכים היישר אל תוך הנשמה. מאמינים שבכל מפגש שלהם עם הקהל מתקיימת מהות מחייבת מציאות, ועושים אמנותם במלוא הכוונה כך שגם הקהל יחוש במהות הזו.  


הדואו האווא – מפגש של זוגיות ואומנות:

"מחול הינו הגוף בשירה ושירה היא הקול במחול".

דניאל אלנומה – רקדנית וכוריאוגרפית.

מוחמד אלנומה – מוזיקאי, יוצר, זמר ונגן עוד.

 

 


הדואו אלנומה (שהם גם זוג בחיים) חולקים את חייהם בין צרפת והודו ומופיעים ברחבי העולם. בהודו הקימו ב 2013 תיאטרון מחול בו מועלות הפקות מחול מקוריות ומופעי מוזיקה בשיתופי פעולה בינלאומיים. בשנת 2007  הופיעו בפסטיבל העוד בירושלים עם המופע המקורי הראשון המשותף  "אפיקנא". בשנת 2013 הופיעו בישראל בתיאטרון הערבי יהודי ביפו ובתיאטרון הסמטא במסגרת  פסטיבל אביב בתל אביב. בספטמבר 2016 הופיעו בירושלים בפסטיבל מוזיקה מקודשת, כאורחים של רביעיית זאמאן,  במופע משותף "רוח נושבת בזמן". כמו כן במופע "האווא טריו" בבית מזרח מערב ביפו, ובמופעים פרטיים עם מוזיקאים ישראלים שונים בחיפה, בטבעון ובגליל.


בחודש מאי 2019 יגיעו לישראל כאמנים אורחים בפסטיבל הסופי,

ובתיאטרון ענבל בתל אביב,  כמו כן יופיעו בעוד מספר הופעות ברחבי הארץ.

 


דניאל אלנומה – רקדנית וכוריאוגרפית

מוחמד אלנומה – מוזיקאי, יוצר, וזמר

גיל המאירי – מוזיקאי – פרקאשן, כלים פרסיים עתיקים

דילוג לתוכן