דניאל רובין

דניאל רובין 50 ₪

צוללת TV + קהל מצומצם

צוללת TV – מופע משודר + קהל מצומצם!סדרת הופעות אקוסטיות ואינטימיות בליווי המראיין – דוד חיים סעידוב – המנהל האומנותי של הצוללת. הסדרה מצליחה לגעת ולחשוף מעט מחיי האמנ/ית מעבר למוזיקה, מספקת לנו סיפורים, קטעי חיים, צחוקים ותובנות, על המוזיקה ובעיקר על מסע החיים. 

ההופעות ישודרו בשידור ישיר ובצפייה חופשית בעמוד הפייסבוק של הצוללת ושל האמנים/ות המשתתפים. 

הפעם בסדרה נארח את – דניאל רובין!

דניאל היא לא עוד זמרת יוצרת מיני רבות, עם טביעת אצבע ייחודית שכוללת כתיבה ישירה, לחנים מתוחכמים ושובים וקול שאי אפשר להתעלם ממנו. דניאל חתומה בלייבל האיכות ׳תקליטי יהלום׳ (ג'יין בורדו, אלון עדר, רונה קינן, דניאלה ספקטור ואיה זהבי פייגלין). בקרוב יצא אלבומה השלישי.

ניתן לצפות במופע גם בערוץ היוטיוב של הצוללת {כדאי להירשם!} ובערוץ ה-VIMEO שלנו. 

שימו לב – עקב הנחיות הממשלה החדשות, הכניסה למופעים מחייבת בבדיקת תו ירוק \ תוצאת בדיקה שלילית בכניסה למופע.
אנא הגיעו עם תעודת מתחסן \ מחלים \ בדיקת קורונה שלילית מ72 השעות שלפני המופע בבקשה.

11.8.2021/ יום רביעי

דלתות 20:30

מופע 21:30

מופע ישיבה

דניאל רובין - זה שצועק | לייב סשן

צוללת TV מארחת את דניאל רובין


דניאל היא לא עוד זמרת יוצרת מיני רבות, עם טביעת אצבע ייחודית שכוללת כתיבה ישירה, לחנים מתוחכמים ושובים וקול שאי אפשר להתעלם ממנו. תוך כדי שירותה הצבאי כמוזיקאית מצטיינת בלהקה צבאית היא הוציאה את EP הביכורים שלה. ב2017 יצא אלבום הבכורה "כלום לא עובר על ידי" בהפקתו המוזיקלית של עמרי אמדו שצד לא מעט אוזניים של התקשורת והקהל.

בקיץ 2019 יצא אלבומה השני, ״הסיפור בגדול״, הסינגלים מהאלבום החדש "הסיפור בגדול" ו"טוב או רע", התקבלו בחיבוק תקשורתי אוהד ונכנסו לפלייליסטים של 88, גלגלצ ותחנות נוספות. דניאל חתומה בלייבל האיכות ׳תקליטי יהלום׳ (ג'יין בורדו, אלון עדר, רונה קינן, דניאלה ספקטור ואיה זהבי פייגלין). בקרוב יצא אלבומה השלישי.

אלכס משה – גיטרה, קלידים וקולות

רוני בר הדס – גיטרה בס וקולות

צילום יח"צ – ענבל איל

דילוג לתוכן