גון בן ארי

גון בן ארי 60/70/80 ₪

ומקהלת זולת

פופ ישראלי משיחי חדש מאת גון בן ארי והקהילה האמנותית שגיבש.

גון בן ארי פרסם שלושה ספרים, היה תסריטאי עבור הבמאים וניה היימן וגל מוג׳ה, כתב וערך מדורי מוזיקה ותרבות, ועובד ככותב הצמוד של הקומיקאי רועי כפרי.

מקהלת זולת מונה מעל 40 איש, רובם לא מוזיקאים במקור, ומתפקדת גם כהרכב ההופעות של הלהקה, וגם כבית ליצירה מקורית חדשה של החברים בה.

8.7.2021/ יום חמישי

דלתות 21:00

מופע 22:00

מופע עמידה

גון בן ארי ומקהלת זולת - מאניה

גון בן ארי ומקהלת זולת

פופ ישראלי משיחי חדש מאת גון בן ארי והקהילה האמנותית שגיבש.

גון בן ארי פרסם שלושה ספרים, היה תסריטאי עבור הבמאים וניה היימן וגל מוג׳ה, כתב וערך מדורי מוזיקה ותרבות ב-7 לילות, הארץ, Vice, טיים אאוט ו-The Forward ועובד ככותב הצמוד של הקומיקאי רועי כפרי. השניים עובדים עכשיו על סדרה קומית עבור ׳כאן׳. מגיש תוכנית הרדיו ׳המימדיון׳ ב׳כאן תרבות׳.

מקהלת זולת מונה מעל 40 איש, רובם לא מוזיקאים במקור, ומתפקדת גם כהרכב ההופעות של הלהקה, וגם כבית ליצירה מקורית חדשה של החברים בה. טכס | OCD, אלבום הבכורה של בן ארי והמקהלה, נכתב במהלך מסע ארוך בניסיון להשתחרר מדיכאון אובדני, שהוביל את בן ארי דרך הקבלה, השאמאניזם הפרואני והיפ הופ. המסע מתואר בספרו החדש, SWIM שמתפרסם בימים אלה בהוצאת ׳כתר׳.

גיטרה, שירה: גון בן ארי

פרקשן, שירה: שלומי סלומה שפירא, איל רן, ירין דדוש, ענבר קדר

קולות שניים, גיטרה: רועי איטון

באס: נימרוד גולדפארב

חשמלית: יונתן מרכוס

חצוצרה: עידית מינצר

המקהלה: אמיר אשדות, עילי אשדות, אביעד גבעון, אודיה גואטע, אורי רן, אושר בן יהודה, איטל דסקל, ארז רן, איל רן, רועי איטון, גאלה איוונוב, הדס רן, נעה פיזיק, ירין דדוש, נוי מוסטיק, אביב פק, עמית בניטה, עמרי אלחרר, ערן רוזנפלד, רוני דנון, רעות תימור, שחר אקרפלד, רומי חנוך, עמרי קרן, עלמא ואורין שוורצמן 

צילום יח"צ : אריאל עפרון

גון בן ארי ברשתות

דילוג לתוכן