ג’אז בצוללת

ג’אז בצוללת כניסה חופשית

The Side Project

השילוב של רביעיית סקסופונים פאנקית בטירוך יחד עם בס, תופים וזמרי אר.אנ.בי – הוא מה שיוצר את הסאונד הממכר של הסייד פרוג׳קט.

13.5.2020/ יום רביעי

דלתות 21:00

מופע 22:00

מופע ישיבה

Childish Gambino - Redbone (The Side Project + Alita Moses)

ג’אז בצוללת: The Side Project 

השילוב של רביעיית סקסופונים פאנקית בטירוך יחד עם בס, תופים וזמרי אר.אנ.בי – הוא מה שיוצר את הסאונד הממכר של הסייד פרוג׳קט. 

הסייד פרו׳גקט החלו את דרכם בסאבווי של ניו-יורק, המשיכו עם סדרה של סרטוני פייסבוק לייב ויראליים, פתחו לפילהרמונית של ניו-יורק בפארק ועתה הוציאו את האלבום שזכה לביקורות מהללות במגזינים בכל העולם.

הרכב הסייד פרוג׳קט החל בשנת 2013 ע״י אייל חי, האלטיסט והמעבד של ההרכב. יחד עם חבריו עדן ברקת על בריטון, ארנן רז על טנור והיילי נייסוונגר על סופרן אשר כבר החלו לתפוס שם לעצמם בסצנת הג׳אז הניו-יורקית.

מאז הם פתחו ל New York Philharmonic. והופיעו במקומות נחשבים בניו-יורק כמו The Brooklyn Bowl, The Knitting Factory, the Art Institute of NYC, ועוד רבים.

 

הסייד פרוג׳קט הוציאו לאחרונה את אלבומם  “Everything We Do” תחת הלייבל שלהם ״Rabbit Rabbit Rabbit Records“. האלבום מכיל כמה מהקאברים שהפכו מוכרים ברשתות החברתיות,ֿ וכמה שירים מקוריים עם הזמרים שאיתם שיתפו פעולה בשנים האחרונות. 

הם כרגע מייצרים סדרת וידיואי לייב אשר מכילה מגוון רחב של זמרים ממוצא הודי, צרפתי, שחורים, לבנים, יהודים חסידים, קנדים וישראלים. הפרוייקט צופס את האוירה הניו-יורקית וגורם ללהקה להרגיש יותר כמו קהילה.

 

ג’אז בצוללת ברשתות

דילוג לתוכן