בוצר

בוצר 60-80 ₪

בוצר הוא אמן דרך, כזה שחי את שהוא כותב וכותב את שהוא חי. חוויות נדודיו בזמן ובמרחב משנות צורה והופכות לשירים, שלא פעם קוראים לו לצאת למסעות נוספים, לאחר שהם נשלמים ויוצאים תחת ידיו.

 

 

15.10.2019/ יום שלישי

דלתות 20:00

מופע 21:00

מופע ישיבה

בוצר|Botzer - "הבית|The Home"

בוצר 

בוצר הוא אמן דרך, כזה שחי את שהוא כותב וכותב את שהוא חי. חוויות נדודיו בזמן ובמרחב משנות צורה והופכות לשירים, שלא פעם קוראים לו לצאת למסעות נוספים, לאחר שהם נשלמים ויוצאים תחת ידיו   .

אף שכתיבה ,הלחנת שירים ושירת התפילה ליוותה אותו מילדותו, באופן סמלי ומדויק מאוד לבוצר, הוא לא הגיע אל המוסיקה, אלא היא זו שמצאה אותו והפכה למרכז חייו ,לאחר למעלה מעשור של עשייה חברתית התנדבותית ענפה, בהודו ובישראל .

היצירה של בוצר זכתה לאהדה רבה בתקשורת ,לרבות בתחנת הרדיו הפופולרית בישראל, שגילו ענין רב באומץ האמנותי, בישירות ובמקוריות של בוצר ובשיריו, הניחנים בכנות בלתי מתפשרת, בחשיפה אישית ובביקורת חברתית.

לאורך השנים, נאסף סביב בוצר קהל מסור ונאמן, המלווה אותו במסעותיו. הוא הופיע בעשרות פסטיבלים בארץ ובחו”ל, ושיתף פעולה עם אמנים רבים מתרבויות וסגנונות מוסיקליים שונים .

במהלך תקופה קצרה יחסית, הספיק בוצר להוציא מספר אלבומים, להופיע בפסטיבלים ברחבי העולם, ולשתף פעולה עם מגוון רחב של יוצרים. ועדיין, בוצר הוא מאותם אמנים שהיצירה המסקרנת ביותר שלהם היא תמיד זו שעוד לפניהם. זאת משום שבכל רגע נתון, הוא יוצר מחדש את חייו ואת עצמו כאמן, כמוסיקאי, כמבצע וכאדם .

בוצר חי ופועל בתוך חלל פנימי המאחד בין אמונה לאמנות, בין שתיקה לצעקה, בין חיפוש לתשובה בה היצירה היא שפת הלב בשאיפתו לתיקון עצמי, וזה מה שהופך אותו לאחד הקולות המקוריים, הכנים והמסקרנים ביותר במוסיקה הישראלית.

בוצר ברשתות

דילוג לתוכן