אלקטריק זו

אלקטריק זו 25-100 ₪

לאור ההנחיות

“לאור ההנחיות” סדרת מופעי אונליין חדשה מבית הצוללת הצהובה מציגה: אלקטריק זו בהופעה! זה עובד ככה: כל אחד ואחת על הספה הנוחה, עם הדרינק האהוב, בפיג’מה או טוקסידו – פשוט בבית. זאת לא הופעה רגילה! נוסיף שדרן, שאלות מהקהל, סיפור או שניים ושאלון לימי קורונה.

16.5.2020/ שבת

דלתות 21:00

מופע 21:30

מופע ישיבה

Electric Zoo- can't drown a memory

לאור ההנחיות עם אלקטריק זו

"לאור ההנחיות" היא סדרת הופעות משודרת מבטן הצוללת ישירות לקהל בבית. מגפת הקורונה משאירה את כולנו בבתים ועולם המוזיקה מושבת כבר למעלה מחודש.
בעקבות המצב המשונה הזה החלטנו לקיים סדרת הופעות מיוחדת שתיתן מוזיקה טובה לקהל בבית; ועבודה לעולם המוזיקה המשותק.

כל אחד ואחת על הספה הנוחה, עם הדרינק האהוב, בפיג'מה או טוקסידו – תשתתפו בהופעה מיוחדת ואינטימית עם טובי ההרכבים בארץ שמשתוקקים לפעילות.
שימו לב – זאת לא הופעה רגילה!
נוסיף שדרן, שאלות מהקהל, סיפור או שניים ושאלון לימי קורונה.

* עלות כרטיס 25 ש"ח – אם בא לכם/ן לפרגן מוזמנים לרכוש באהבה במחירים המוצעים, כל שקל יעזור להגדיל את הכנסת האמנים והעוסקים/ות במלאכה
*
השידור יתבצע באמצעות קבוצת פייסבוק סגורה 
*
מיד לאחר רכישת הכרטיס תקבלו למייל את כתובת הקבוצה
*
הכניסה לקבוצה תאושר מול פרטי הרוכש/ת

Electric Zoo, הינו הרכב טריו-רוק פסיכדלי מיוחד במינו. בזכות סאונד אנלוגי, נגיעות של פאנק, בלוז ופרוגרסיב וביצועי לייב וירטואוזים הם התרוממו ללב סצינת האינדי המקומית.

הלהקה פרצה לתודעה עם האלבום "Diamonds in the Sand" ב2013 ומאז הופיעו עשרות פעמים בכל רחבי הארץ, בפסטיבלים המובילים בישראל ובשני טורים באירופה. 

לאחר 4 אלבומים ועשרות הופעות, הם חוזרים בהרכב טריו טהור (ואלבום חמישי בדרך), להמיס לבבות, להתמסטל ממוזיקה ולעשות מלא מלא רוקנרול.

ביולי 2019, הלהקה חיממה את המופע של Wolfmother’s בישראל כחלק מהטור הבינלאומי שלהם. בנוסף, הסינגל ״Sunshine״ דורג במקום ה-6 במצעד השנתי של 88FM לשנת 2019.

דילוג לתוכן