אינדי נשף

אינדי נשף 30 ₪

חממה 2019

במשך שנה עבדו 4 הרכבים בצוללת והגשימו חלומות במסגרת פרויקט החממה: זהו ערב סיום מרגש ופרוע + מסיבה רגילה לחלוטין בלי קשר לסיל ואסתר.

31.12.2019/ יום שלישי

דלתות 20:00

מופע 21:00

מופע עמידה

אינדי נשף | חממה 2019 

במשך שנה עבדו 4 הרכבים בצוללת והגשימו חלומות במסגרת פרויקט החממה:
זהו ערב סיום מרגש ופרוע + מסיבה רגילה לחלוטין בלי קשר לסיל ואסתר.

פרויקט “החממה” של הצוללת בתמיכתה הנדיבה של The Jerusalem Foundation
ארבעה הרכבים נבחרו לפרויקט – מאיה פנינגטון, יפתח דקל, המדרסה, FIXED STARS בנו יחד איתנו תכנית עבודה שנתית ורצו עליה.
את התקציב בנינו יחד עם ההרכבים כאשר הצוללת והאמן משקיעים 50/50.
זהו ערב הסיום עם ארבע הרכבים מיוחדים, אהובים וגנובים.

מאיה פנינגטון

מוזיקאית יוצרת ירושלמית נוודית, בעלת קול אלסטי, מנעד וירטואוזי ותשוקה גדולה ל”סטורי טלינג מאיה עברה גלגולים רבים כמוזיקאית והרפרטואר שלה מכיל אלמנטים מובהקים של ג’אז, אלתור ולאחרונה אף יידיש. בעברה לקחה חלק בהרכב האקפלה “הווקה פיפל” ושיתפה פעולה בשלל פרויקטים מגוונים.

יפתח דקל

שיריו של יפתח דקל הם צעקה, געגועים של אש, יופי וזעם קדוש. הם הרצון המתמיד לדבר את הפער בין הגלוי לנסתר. לפני כשלוש שנים ראה אור אלבומו הראשון, “שמשות”, שזכה לחיבוק חם מתחנות הרדיו והפלייליסטס. אחרי שחרש את הארץ בהופעות ובפסטיבלים היום הוא בדרך לשחרר חומרים חדשים לקראת האלבום הבא. בשנים האחרונות שיתף פעולה עם אמנים כמו אהוד בנאי, שי צברי ואביתר בנאי. בנוסף, דקל מפיק מוזיקאיים אחרים בשיתוף עם טובי הנגנים ואנשי התעשייה בארץ.

המדרסה

תזמורת עכשווית ומלוטשת המביאה את המוסיקה שעברה מדור לדור עוד מימי תור הזהב בספרד בגרסה המעודכנת ביותר שלה. כ20 נגנים צעירים ומבריקים מגישים מן החומרים העתיקים ורבי המשמעות ביותר של ערש התרבות האנושית. כלי הנגינה המערביים והמזרחיים משתלבים עם שירה בערבית ובעברית גם יחד של טקסטים עתיקים לצד תרגומים חדשים.

FIXED STARS

הרכב רוק אלטרנטיבי הפועל ונושם את ירושלים. במוזיקה שלהם מסרים ברורים של העצמה ועזרה לאנשים במצוקה.
“מוזיקה של אחרים תמיד הייתה שם בשבילנו כשהיינו צריכים אותה. אנחנו רוצים להיות שם כשהאחר/ת יצטרכו אותנו”
מלבד המוזיקה, Fixed Stars אקטיביים בסצנת האלטרנטיב בישראל. הם הפיקו והרימו את אירוע האינדי שיטי – חגיגת רוקנרול בפאב התקליט הירושלמי, כתגובת נגד לפסטיבל אינדי סיטי בירושלים ששיבץ מספר נמוך של הרכבים מקומיים מייצגים. הם הפיקו והרימו את פסטיבל Heads Up בצוללת הצהובה, שכינס הרכבים ממיטב סצנת האלטרנטיב בישראל – Horses Down Gunned, הפסוליה של דייזי ועוד לחגיגת רוקנרול בירושלים.

דילוג לתוכן