אביב בכר | אורח מיוחד: איתמר דוארי

אביב בכר | אורח מיוחד: איתמר דוארי 25-100 ₪

לאור ההנחיות

“לאור ההנחיות” סדרת מופעי אונליין חדשה מבית הצוללת הצהובה מציגה: אביב בכר בהופעה! זה עובד ככה: כל אחד ואחת על הספה הנוחה, עם הדרינק האהוב, בפיג’מה או טוקסידו – פשוט בבית. זאת לא הופעה רגילה! נוסיף שדרן, שאלות מהקהל, סיפור או שניים ושאלון לימי קורונה.

בשנתיים האחרונות התכנס אביב בכר לאחת מתקופות היצירה המשמעותיות ביותר בחייו. בתקופה זו הוא הקליט את אלבום הסולו הראשון שלו, שסינגלים ממנו משתחררים בימים אלה. במופע בצוללת יארח את איתמר דוארי – מאסטר כלי ההקשה הבינלאומי. 

19.5.2020/ יום שלישי

דלתות 21:00

מופע 21:30

מופע ישיבה

אביב בכר , פטריק סבג - מהפכה של אהבה

לאור ההנחיות עם אביב בכר | אורח מיוחד: איתמר דוארי

"לאור ההנחיות" היא סדרת הופעות משודרת מבטן הצוללת ישירות לקהל בבית. מגפת הקורונה משאירה את כולנו בבתים ועולם המוזיקה מושבת כבר למעלה מחודש.
בעקבות המצב המשונה הזה החלטנו לקיים סדרת הופעות מיוחדת שתיתן מוזיקה טובה לקהל בבית; ועבודה לעולם המוזיקה המשותק.

כל אחד ואחת על הספה הנוחה, עם הדרינק האהוב, בפיג'מה או טוקסידו – תשתתפו בהופעה מיוחדת ואינטימית עם טובי ההרכבים בארץ שמשתוקקים לפעילות.
שימו לב – זאת לא הופעה רגילה!
נוסיף שדרן, שאלות מהקהל, סיפור או שניים ושאלון לימי קורונה.

* עלות כרטיס 25 ש"ח – אם בא לכם/ן לפרגן מוזמנים לרכוש באהבה במחירים המוצעים, כל שקל יעזור להגדיל את הכנסת האמנים והעוסקים/ות במלאכה
*
השידור יתבצע באמצעות קבוצת פייסבוק סגורה 
*
מיד לאחר רכישת הכרטיס תקבלו למייל את כתובת הקבוצה
*
הכניסה לקבוצה תאושר מול פרטי הרוכש/ת

בשנתיים האחרונות התכנס אביב לאחת מתקופות היצירה המשמעותיות ביותר בחייו. בתקופה זו הוא הקליט את אלבום הסולו הראשון שלו, שסינגלים ממנו משתחררים בימים אלה.

אביב בכר, אמן, יוצר, מוזיקאי ומשורר. שני האלבומים המצליחים שיצר יחד עם הדס קליינמן שותפתו לדואו ׳הדס קליינמן ואביב בכר׳, כללו להיטים כמו: ״בימים שיעברו עלינו״, "סירת מפרש״, ״את מים״ ועוד. שיריו הם פסקול ישראלי שהפך לחלק מהנוף של כולנו.

במופע בצוללת יארח את איתמר דוארי – מאסטר כלי ההקשה הבינלאומי.

דילוג לתוכן