תומר ישעיהו

תומר ישעיהו 70/80/90 ₪

מופע להקה

Sorry, this entry is only available in עִבְרִית.

12.11.2022/ Saturday

open doors 21:00

begin 22:00

performance standing

אקווריום – תומר ישעיהו | הופעות חיות במפעל הפיס

תומר ישעיהו | מופע להקה

בשנת 2016 יצא תומר לדרך עצמאית והוציא את אלבום הבכורה שלו ״אופניים חשמליים״. מאז קשה לדמיין את הפסקול הישראלי בלעדיו – ״זמן פריז״, ״יום אחד״, ״שיר של קיץ״, ״כמעט אהבה/ אלין״, ״נטלי״, ״סוסים יפים״ עם דיויד ברוזה ואלבום משותף עם אלון עדר שיצא ממש בשנה האחרונה. 

עבור תומר, המוזיקה, הכתיבה, היצירה, היא המלאכה שלו. בית המלאכה הקטן שהקים נושא פירות, לאורך שנות פעילותו שבהן הוציא שישה אלבומים שמתוכם רבים נוגנו בתחנות הרדיו השונות והגיעו לקהל רחב שגם מגיע באדיקות להופעותיו. 

כמה ציטוטים מרחבי הרשת: 

״משהו בנאיביות והשבריריות של ישעיהו מצליח לסדוק את המחיצות של כל מי ששומע אותו, אפילו של הציניים שבינינו. פלטת הצבעים בעזרתה הוא צובע את המילים הפכה לסימן הכר״ כאן 88 (מתוך נימוקי הבחירה במצעד אלבומי העשור). 

״אין הרבה זמרים שיודעים לזקק פזמונים עבריים שמבטאים מחשבה ורגש בכמה משפטים ואקורדים. אין גם הרבה זמרים שלקול, לשירה ולצליל שלהם יש ניגון מיוחד, חתימה פרטית״. גלריה, הארץ. 

״נראה שב״אגם הלימון״ מחדד ישעיהו את הצליל שלו עוד ועוד לכדי כמה ציורים צבעוניים במיוחד… שירים מקוריים בעיקר, ושני קאברים לשירים צרפתיים. ואם הם לא יעודדו אתכם היום, אולי שום דבר כבר לא יעזור״ וואלה. 

״קליידוסקופ של צלילים – חובקי עולם, עם העדפה לאזורים הים תיכוניים – ולחנים מלאי דמיון שסוחפים לרקוד וגם לעמוד במקום ולהקשיב״. גלובס.

צילום יח”צ – ענבל איל

Skip to content