שאזאמאט

שאזאמאט 50/70 ₪

מופע פותח - שירוטו

Sorry, this entry is only available in עִבְרִית.

2.7.2021/ Friday

open doors 14:00

begin 15:00

performance standing

שאזאמאט - מה עם שאזאמאט בארבי לייב \\ Shazamat - Ma Im Shazamat Live

שאזאמאט | מופע שישי צהריים

מופע פותח – שירוטו

שאזאמאט- הרכב היפ הופ לייב- שילוב של ראפ עם להקה חיה

2 ראפרים וחמישה נגנים שבאים לתת כבוד למילה הכתובה ולמוזיקה שתזיז את הצוואר ותגרום לראש לעבוד בכל המובנים- משתדלים להעביר נקודת מבט ייחודית בכל שיר- לגרום לאנשים לחשוב ולהקשיב  תוך כדי שהם רוקדים ומשתוללים.

שמים דגש על שואו ותיאטרליות במופע, המטרה היא לתת לקהל הרגשה שהוא צופה בהצגה וסיפור שבו כל שבעת חברי ההרכב מעורבים בכל שינוי בתוך השיר ויוצרים אווירה של הרכב גדול וחזק על הבמה. 

אחרי שנתיים של הופעות בכל חלל הופעות ברחבי הארץ  שחררנו את אלבום הבכורה- “רכב מפורק”- שזמין בכל הפלטפורמות- האלבום מעביר את התחושה של נסיעה מהצפון לתל אביב כשתוך כדי אנחנו מתגבשים כהרכב ומעצבים את הזהות התל אביבית שלנו.

תוך כדי יצירת פרויקטים אולפניים והעמדת מופעי לייב שונים אנחנו עובדים באופן שוטף על שיתופי פעולה בסשן חיים מאולפן הבית שלנו -השלטר בתל אביב. הרעיון הוא ליצור חיבורים מוזיקליים מעניינים וייחודיים עם מוזיקאים מז’אנרים שונים, ולהעביר את האווירה והסגנון שלנו לשיר ספציפי מעולם שונה. 

כל ההפקה קורית מטעמנו- צילום, תפאורה, עריכה, מיקס מאסטר וכל הנלווה.  

בסוף 2021 העמדנו מופע בסגנון TINY DESK (מופע בעיבודים יותר אינטימיים שמכוון לחללים קטנים). בכדי להתאים את עצמנו לתקופה ולהיות גמישים מבחינת התאמה לחלל.

מופע פותח – שירוטו

שירוטו (25) הוא מפיק מוסיקלי וראפר ישראלי, במקור מגבעת זאב, את הופעתו הראשונה אפשר לשמוע באלבום הראשון של סגול 59 “התקופה הכחולה” משנת 2000, שירוטו פעיל בסצנת ההיפ הופ הישראלית בעשור האחרון והספיק לעבוד עם שמות כמו רביד פלוטניק, שאנן סטריט, כהן, ג’ני פנקין, סגול 59, אסקר, כליפי ועוד.

Skip to content