ענר והסצינה

ענר והסצינה 50/60/70 ₪

השמעה וערב הופעות לרגל השקת "מבוא לענרכיזם"

Sorry, this entry is only available in עִבְרִית.

18.4.2024/ Thursday

open doors 20:30

begin 21:00

performance standing

ענר - שנאת אחים (עם שאנן סטריט)

ענר והסצינה

השמעה וערב הופעות לרגל השקת “מבוא לענרכיזם”

ניפגש ב18/4 לחגיגת השקת האלבום, יחד עם הופעות של מיטב הסצינה הירושלמית.

ענר שפירא ז”ל התפרסם לראשונה בזכות סיפור גבורתו ההירואי. ב7.10 ענר היה במסיבת הנובה ובמהלך מתקפת הטרור נקלע יחד עם חוגגים נוספים למיגונית סמוך לרעים. בקור רוח ונחישות ענר לקח פיקוד על הנוכחים וכשהם הותקפו ברימונים ענר השליך אותם אחד אחרי השני החוצה, עד שהוכרע על ידי הרימון השמיני.
במעשה זה הציל ענר חיי אדם ובינהם גם הירש, חברו שעדיין חטוף בעזה.

לאחר שענר עזב אותנו בטרם עת הוא הותיר לנו את המוזיקה שלו ואנו, המשפחה והחברים, בחרנו להוציא את האיפי הראשון ביומהולדת של ענר- ולחגוג את החיים.

ענר היה אמן רב תחומי- מוזיקאי, ראפר, מפיק, צייר והוגה דעות. חבריו הקרובים תמיד ידעו זאת אבל רק לאחר לכתו כולנו נחשפנו ליוצר המדהים שהיה.
טקסטים בלתי מתפשרים המאופיינים בכנות גבוהה ואמירות פוליטיות נוקבות, השראות רב גוניות, שילובי ז’אנרים אקלקטיים וביטים המורכבים ללא התחשבות בכללי המשחק אך באסתטיות יפיפייה.

בערב ההופעות “ענר והסצינה” נמשיך את הגלגל, נבחר בחיים ונחגוג את היצירה. בערב יופיעו האמנים שהקיפו את ענר- אלו שהושפע מהם, אלו שלמד מהם וגם ניתן הצצה לדור הבא של הראפרים בעיר, אלו שענר הוא עדיין חלק מהם.
מבחינתנו, ענר אולי לא איתנו בגופו אבל הוא איתנו בנפשו. יצרנו אירוע בידיוק כמו אותם אירועים שענר נהג להגיע אליהם ואנחנו בטוחים שהוא יהיה איתנו גם בערב הזה.

כרטיס לערב יעלה 60 ש”ח, כשאפשר יהיה לקנות כרטיס גם במחיר 80 ש”ח וגם במחיר 100 ש”ח.
כל ההכנסות יהיו לטובת המשך הפרויקט והאלבום הכפול שנוציא בעתיד מתוך החומרים שהשאיר ענר.

בערב יופיעו בעל זבוב, שירוטו, בריל, אברי ג’י ועדש בדש.

Skip to content