פרויקטים לנוער

פרוייקט הרכבים {המיתולוגי!}

פרויקט "הרכבים בצוללת" מתקיים בצוללת מיום הקמתה {ריספקט!} בתמיכתם של הקרן לירושלים והצוללת הצהובה.
אפשר לומר שזהו פרויקט הדרכה להרכבים צעירים בהם הנגנים בגיל תיכון, בפועל זה הרבה מעבר.
מנהל הפרויקט בשנים האחרונות: המוזיקאי ניר וינשטיין. מפיק, שחקן ובעל שנות ניסיון בעבודה מוזיקלית עם בני נוער.

מה הסיפור
בניגוד לתרבות האינסטנט הרווחת אנו מאמינים ויודעים שישנו ציבור ילדים ונוער שמסתכל על מוזיקה בצורה רצינית ומבין את החשיבות בהתמדה, עבודה קשה, כישרון והכוונה מסודרת על מנת להצליח בעולם המוזיקה. לכן אנו רואים בקיומו של פרויקט זה חשיבות רבה בעיצוב פניה התרבותיות של העיר בעתיד. 
בשורה התחתונה הפרויקט הוא הצעת ליווי צמוד ע"י מפיק מוזיקלי מוכר ומנוסה בתחום העבודה עם ילדים ונוער בראשית דרכם המוזיקלית בעלות מסובסדת.

המטרה
ללוות להקות ילדים ונוער על ידי מפיק מוזיקלי, להעניק להם את כל הכלים להתפתח באופן אישי ומקצועי, ולהביאם לרמה מקצועית הנדרשת על מנת שיוכלו בסופו של תהליך, להמשיך כלהקה בכוחות עצמם או כבודדים. הפרויקט מיועד להרכבים מוזיקליים מכל קשת סגנונות המוזיקה הקלה, רוק, פופ, ג'אז, אינסטרומנטלי ועוד.

האמצעים
במהלך חזרות שבועיות הנמשכות לאורך שנת הלימודים, חברי ההרכבים רוכשים ניסיון וידע בנגינה בהרכב, בעיבוד, הלחנה ושימוש בציוד מקצועי. כל זאת בהנחיה צמודה של מנהל הפרויקט.
הלהקות הראויות מוזמנות להשתלב בהופעות שונות בצוללת ועוד הזדמנויות מעניינות: המרתון, שבוע הקולנוע ועוד. 

בסוף כל שנת פעילות, מוקלטות הלהקות ושיריהן מונצחים ומשמשים להן כרטיס ביקור לעתיד.

מוזיקאים רבים, מהידועים והמובילים בארץ, החלו את דרכם המקצועית בפרויקט "הרכבים בצוללת", ב-"רוקנוער" ו-"פזמונתיכון" שקדמו להקמת הצוללת הצהובה.

היה באמת פרויקט בשם הזה "פזמונתיכון"…

מעניין אתכם? יש לכן הרכב שהוא הדבר הבא? 
כתבו לנו ונחזור אליכן/ם.
אפשר גם להתקשר: 02-6794040

 

פרויקט המכינה

המכינה היא שיתוף פעולה בין פרויקט ההרכבים של הצוללת הצהובה ומגמת הסאונד של בית הספר "חושן".

הרעיון
הרעיון המרכזי בשיתוף הפעולה בין בית הספר "חושן" לבין הצוללת הצהובה הינו מתן אפשרות לניסיון מקצועי בעבודה עבור תלמידי מגמת הסאונד של בית-הספר. אנו רואים חשיבות גדולה מאוד ושליחות חברתית בשילובם של תלמידי המגמה בחיי היום-יום, וכן בשיפור תחושת המסוגלות האישית שלהם. תכנית "המכינה" מתקיימת בבית הספר עצמו.
בגדול זהו מסלול ללהקות בתחילת דרכן שמטרתו להכין ולמקצע את הלהקה לשלב הבא ולהביא אותה לרמה שתאפשר את כניסתה לפרויקט "הרכבים בצוללת".  

המטרה
לזהות ולטפח בירושלים הרכבים ומוזיקאים חדשים, החל מגיל צעיר, כדי לשלבם בעתיד בפרויקט ההרכבים בצוללת הצהובה ולעזור להם להתפתח מוזיקלית.

האמצעים
את הפרויקט מנהל מטעם הצוללת ניר וינשטיין אשר בוחר ומשבץ את הנגנים המבקשים להשתתף בפרויקט, וכן מתאים לכל הרכב את המדריך המוזיקלי איתו יעבדו לאורך השנה. לניר ניסיון מוכח של שנים רבות בעבודה מוזיקלית עם בני נוער, והוא מנהל את פרויקט "הרכבים בצוללת" בהצלחה רבה.

בנוסף מדריכים את ההרכבים המוזיקאים אור חסון ודור בר-אב.

נשמע מעניין? רוצים לשמוע עוד?
מוזמנות להתקשר למשרד: 02-6794040

מחנה קיץ מוזיקלי

ההרשמה למחנה קיץ 2023 בעיצומה!

הנה הגיעו חודשי יולי-אוגוסט ואתם הבלוז לחופש הגדול.
לבלוז הזה אנחנו מציעים פתרון לנוער המוזיקלי: מחנה קיץ מוזיקלי סופר מושקע ומיוחד, עם מורים מקצועיים, חדרי חזרות מאובזרים, כיתות אמן של מיטב המוזיקאים/ות בארץ והופעה על בימת הצוללת בסיום המחנה.

מה הסיפור
החופש הגדול עשוי להיות הזדמנות נהדרת להעניק למוזיקאים/ות צעירים חוויה מוזיקלית-לימודית, יצירתית ואינטנסיבית. רבים מהם מתאמנים ולומדים במהלך השנה באופן מסודר ועקבי, אך בדרך כלל המסגרת הלימודית-המוזיקלית נפסקת בחופש הגדול. חודשיים אלה עשויים, כאמור, להיות הזדמנות פז עבור מוזיקאים/ות צעירים אלה להתאמן אף יותר, להיפגש ולנגן ביחד. אבל היעדר מסגרת מכוונת פוגע לא פעם ביכולתם למצות את הפוטנציאל של תקופת פנאי זו.

מה עושים
אנחנו מציעים מחנה אימונים מוזיקלי עבור בני נוער אלה. המשתתפים מתאמנים יום יום בקבוצה קטנה בהדרכת מורה מקצועי לכלי הנגינה שלהם, ומקבלים כלים ורעיונות כיצד להתאמן באופן נכון בבית. בנוסף, הם מנגנים בהרכבים מוזיקליים מודרכים בסגנונות שונים ומבצעים רפרטואר מגוון שבו הם יכולים להביא לידי ביטוי את מלוא היכולות שלהם.
הרצאות מעניינות, אורחות ומרצים מעולם המוזיקה הישראלית והופעה בסוף המחנה, כל זאת ועוד בתכנית. 

 

 

למי זה מתאים
התכנית מתאימה לבני נוער מסיימי כיתות ז'- י' ומתאימה לנגנים ברמות שונות. בכל קבוצת-כלי משתתפים כחמישה נגנים, ובכל הרכב – עד 6 נגנים. יתקיימו מבדקי כניסה לתכנית.

מנהל הפרויקט – ניר וינשטיין

מעניין אתכם? רוצות לשמוע עוד?
התקשרו למשרד: 02-6794040 
ישירות למנהל הפרויקט: 050-5543422 

 

לפרטים נוספים:
02-6794040 שלוחה 2
או השאירו פרטים
  • [לדוגמא: קביעת הופעה, מגמת מוזיקה, חדר חזרות, אולפן וכו']
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
title
חדרי חזרות
חדרי חזרות
מגמת המוזיקה של הצוללת הצהובה
מגמת המוזיקה של הצוללת הצהובה
אולפן הקלטות
אולפן הקלטות
פרויקטים מיוחדים
פרויקטים מיוחדים
פרויקטים לנוער
פרויקטים לנוער
פסטיבל חשיפה בינלאומית למוזיקה
פסטיבל חשיפה בינלאומית למוזיקה
מפרטים טכניים
מפרטים טכניים
אירועים פרטיים ועסקיים
אירועים פרטיים ועסקיים
פסטיבל קווינטה
פסטיבל קווינטה
דילוג לתוכן