ארועים מיוחדים
חיפוש


ג'אז בצוללת: ספוקן ג'אז | חמישיית עובד פינצ'ובר

חמישיית עובד פינצ'ובר אשר החלה את דרכה בברלין ועשתה עליה ארצה, יוצרת יחד ג'אז מקורי המושפע מקלייזמר, מוזיקה קלאסית וישראלית. אלבומם הראשון נקרא "טנגו קלייזמר בלוז" מעיד על מקורות ההשראה שלהם.


פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00.
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה


לאחרונה יצרנו מופע חדש – "ספוקן ג'אז", כאשר על הבמה מתפתח דיאלוג בין החומרים האינסטרומנטליים המקוריים מהאלבום "טנגו קלייזמר בלוז" וקטעי ספוקן וורד.


המופע הביא עמו גם שיתופי פעולה מרתקים עבורנו – רואי רביצקי, אמן ידוע בתחום הספוקן וורד, הידוע ברגישותו החברתית והאישית הגבוהה המשולבת עם חריפות והומור. על אף שהמופע "ספוקן ג'אז" הוא יצירה של אמנים מז'אנרים שונים (נגנים אינסטרומנטלים ויוצרים מילוליים) על הבמה נוצרת יצירה אמנותית אחת. יחד אנו עוסקים בחשיבות של ביטוי עצמי חשוף כנה.


חמישיית עובד פינצ'ובר בשילוב עם רואי יוצרים יחד ערב רב תחומי שלא נראה כמותו. ההופעה "ספוקן ג'אז" מעבירה חוויה אומנותית רב תחומית משלימה -על ידי חיבור של אמנות הספוקן וורד (שימוש לא קונבנציונאלי בדיבור) עם ג'אז אינסטרומנטלי (מוזיקה ללא מילים).


רואי רביצקי – אמן ספוקן וורד הבא מתוך רקע מורכב ומגוון. לאחרונה משתתף באופן תדיר באירועי 'פואטרי סלאם' שם זוכה להערכה רבה על קולו הייחודי.

 

עובד פינצ'ובר – מוזיקאי יוצר, נגן סקסופון אשר מאחוריו קריירה ארוכה כמוזיקאי בסגנונות שונים לרבות ג'אז ומוזיקה יהודית. פינצ'ובר חזר השנה ארצה לאחר תקופה בה גר בברלין שם הקליט את אלבומו האחרון של החמישייה אותה מוביל.


חברי החמישייה:

עובד פינצ'ובר – סקסופונים , עיבודים ולחנים

דניאל רייצין -תופים

‏‏‎זאב זילברמן – באס‎‏

‏‎יונתן קוזלובסקי – חצוצרה

משה אלמכיאס – פסנתר


28
מרץ

2018