ארועים מיוחדים
חיפוש


לירון עמרם והפנתרים | אורחים מיוחדים: צלילי העוד [יהודה קיסר & רמי דנוך]

לאחר שכיכב בפלייליסט עם הסינגלים ״חלום ישן״ ו״תמיד אותו סיפור״, זכה בשלל תארים כמו ״השיר המושמע ביותר בגלגלצ״ ו״פריצת השנה״ יוצא לירון עמרם יחד עם הפנתרים במופע חדש לקראת אלבום הבכורה המצופה.


פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00.

נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע עמידה


אין ספק כי השנה החולפת הייתה משמעותית במיוחד עבור לירון עמרם: הסינגל הראשון  ״חלום ישן״ מתוך אלבום הבכורה המצופה שלו כבר הספיק לקבל את תואר ״השיר המושמע יותר בגלגל״צ לשנת תשע״ז״, אחד משירי השנה של ״ ידיעות אחרונות״ ודורג כשיר הישראלי עם מספר החיפושים הגבוה ביותר ב Shazam.

הסינגל השני, ששחרר ״תמיד אותו סיפור״, זכה גם הוא לביקורות משבחות ולאינספור השמעות בשלל תחנות הרדיו והוא הוכתר לא פעם כ״פריצת השנה״.


כבר מספר שנים שלירון עמרם פועל בשטח באופן עצמאי וגם לצד אמנים רבים ומבסס את מעמדו כמבצע, כותב ומלחין יוצא דופן בנוף המוזיקלי המקומי.

עמרם שובח בלי סוף על ידי הקהל האוהב והוגדר על ידי התקשורת כיוצר מקורי שלוקח מושגים כמו ״מוזיקה מזרחית/ים תיכונית״ למחוזות חדשים, מרחיב את גבולות הז׳אנר, ומציג חיבור נדיר בין סגנונות שונים החל מפופ רוק, דיסקו, fאנק ומוזיקה אלקטרונית ,ועד לתזמורי כנורות ערביים וניחוחות תימניים מבית אבא: אהרון עמרם בכיר זמרי העדה התימנית בישראל.


לאחרונה השיק עמרם מופע חדש שמשלב חומרים חדשים שטרם שוחררו מהאלבום, לצד חומרים קודמים שלו במספר הופעות מוצלחות ברחבי הארץ  בהן אירח שלל אמנים אהובים ומוערכים וביניהם קובי אוז, נטע אלקיים ושי צברי.


המופע של לירון עמרם והפנתרים מורכב ברובו מחומרים מקוריים בעברית לצד להיטי רחבות תימניים של אביו, כמו גם יצירות חדשות ומקוריות מאלבום הבכורה שצפוי לצאת במהלך 2018.

כל אלה משתלבים לכדי מופע אותנטי וגם עכשווי, יחיד במינו, שמייצר מציאות מוזיקלית בה כל אחד יכול למצוא מקום.

 

״לירון עמרם הוא השפיץ של תרבות הפופ הישראלי החדשה. הבן של אהרון עמרם, מהמסורת של שירת יהודי תימן השורשית, בעי״ן ובחי״ת כמו שצריך. וגם אחת הדמויות הבולטות, והמגניבות של הרנסנס המזרחי- תל אביבי. מהפינה של המועדון הכי עדכני. ׳חלום ישן׳ הוא אירוע: זה די נדיר שהשיר הכי מושמע בפלייליסט הכל-יכול של גלגלצ- הוא גם כנראה השיר הכי טוב של השנה״ (7 לילות, גליון סיכום תשע״ז)

 

״הכירו את נסיך המוזיקה התימנית החדש״ (גלריה, הארץ)

 


22
מרץ

2018