ארועים מיוחדים
חיפוש


אפטר שאון חורף בצוללת: נגה ארז

שאון חורף באפטר מיוחד בצוללת עם נגה ארז.

נגה ארז – מפיקה, יוצרת וזמרת מהבולטות בסצנת הפופ האלקטרוני בישראל.
כניסה חופשית | מוזיקה עד השעות הקטנות עם Tali Ben Itzhak


פתיחת דלתות: 22:30 שעת הופעה: 23:30
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן – מופע עמידה


אלבום הבכורה 'Off The Radar', אותו כתבה, הלחינה והפיקה יחד עם אורי רוסו, יצא בחודש יוני בלייבל הנחשב City Slang (Arcade Fire, Calexico, Caribou, The Notwist ועוד רבים וטובים) בו היא חתומה.


עוד בטרם שחררה סינגל רשמי מתוכו, נגה נבחרה להופיע בפסטיבל פרימוורה ו- SXSW, במשחקים האולימפיים בריו ובפסטיבלים שונים ברחבי אירופה ואף חיממה אמנים בינלאומיים כמו Moderat Roosevelt ו- Crystal Castles. הסינגל הראשון מתוך האלבום, Dance while you shoot ,יצא בבכורה עולמית במגזין- loud and quiet, ותוך זמן קצר התנוססה במגזינים נחשבים נוספים כמו NME שהכתיר אותה לאחת היוצרות המבטיחות ל-2017, היא התארחה לסשן לייב באולפנים של Nylon, הגיעה לעמוד הבית של billboard במסגרת כתבה על הופעות מקומיות מומלצות ועוד. כל הסינגלים שיצאו עד כה היו מלווים בקליפים אומנותיים ונוקבים והם זכו לחשיפה גדולה בתחנות רדיו ובמגזינים בינלאומיים.


לאחרונה זכו ארז ורוסו לכבוד עצום כשנבחרו להוביל את הקמפיין של אפל מיוזיק עם השיר "Dance while you shoot" מתוך אלבום הבכורה של השניים, ומספר ימים לאחר מכן כיכבו גם בפרסומת של אייפון X עם שיר הנושא של האלבום, "Off the radar", כולל הפניה לאלבום של נגה באייטיונס.

This post is also available in: אנגלית


26
פברואר

2018