ארועים מיוחדים
חיפוש


ג'אז בצוללת: שלישיית אייל לובט

אייל לובט הוא פסנתרן ומלחין ג'אז ישראלי המתגורר בברלין. אייל נבחר להיות "אמן השנה" לשנת 2017 ע"י  אתר Jazzy Berlin.שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה


המוסיקה של אייל לובט היא שילוב מעורר השראה של הסגנון הקלאסי-רומנטי של שליישיות פסנתר אייקוניות כגון ביל אוונס ובראד מלדאו, עם מוסיקה ישראלית ומוזיקה מסורתית מאגן הים התיכון.


 

"Lovett showcases his delicate touch on the piano with a tenderly heart-aching song that features the pianist ability for story telling" (all about jazz)


אלבומו השני של אייל –  “Tales From a Forbidden Land” – יצא באוקטובר 2016 וזכה לביקורות יפות. האלבום מציג את שלישיית אייל לובט, ובנוסף את הגיטריסט המוערך גלעד הקסלמן המתארח באלבום. האלבום יצא בלייבל המוערך  Two Rivers Records כאלבום כפול. בדומה לאלבומו הראשון "Let Go“, גם אלבומו השני מציג שילוב של מוזיקה מקורית עם עיבודים לשירים ישראלים ולסטנדרטי ג'אז. המוזיקה של אייל מציגה מגוון רחב של השפעות – ממוזיקה קלאסית, דרך ג'אז מודרני ועד למוזיקה אנדלוסית וצפון אפריקאית.


אייל הוא בוגר קונסרבטוריון שטריקר, והמחזור הראשון של התכנית המשותפת של הקונסרבטוריון הישראלי והניו סקול בניו יורק. לאחר לימודיו בארץ המשיך אייל ללימודים בניו יורק. בין מוריו הידועים ניתן למנות את עמית גולן, עומרי מור, שרה טל, רחל פיינשטיין, סם יהל, ארי הונינג, ג'ורג' קייבלס, האל גאלפר ורבים אחרים.

This post is also available in: אנגלית


24
ינואר

2018