ארועים מיוחדים
חיפוש


Dirty Fly | חתונה! הופעת השקה וגיוס כספים

דירטי פליי משיקים סינגל בחתונה. מה?

החתונה של דירטי פליי היא החתונה היחידה שבאמת מחזירה את ההשקעה

ב-21.11  דירטי פליי מתחתנים אתכם – הקהל.


שימו לב: פתיחת דלתות: 20:00 שעת הופעה: 21:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע עמידה


צלם מגנטים, חופה, רב, שבירת כוס, הופעה, מסיבה, כיבוד קל, שמלת כלה ולהקה אחת שמצאה את האחד – אתם.

מחיר? שמחים ששאלתם. גמיש. במקום לפתוח הדסטארט החלטנו לתת לכם הזדמנות להחליט אם בא לכם להרחיב את הרכישה מכרטיס בלבד לאפשרויות נוספות כמו אלבום, או הטבות מקוריות נוספות. כל רכישה תסייע לנו בהשקעה באלבום.


ההופעה של דירטי פליי מביאה לבמה שירת קולות עוצמתית ומתפרצת, נגינה וירטואוזית, מקצבים בועטים ומרקידים וליריקה קליטה ולא סטנדרטית בכלל. הכימיה והדינמיקה הסוערות בין חברי ההרכב על הבמה מוסיפה למוזיקה רובד ויזואלי סוחף מהפנט.

הלהקה הוקמה בירושלים על ידי יונתן בלומנפלד, אלוף הארץ בספוקן וורד ותלמידו של קינגסלי אטיין (אשר ניגן עם נינה סימון, אטה ג׳יימס ורבים נוספים) ועל ידי אוריה ויצטום, גיטריסט בסצינת הרוק בארץ. הם חברו לאיתי אלה, רועי דורון ועמית פישביין, מוזיקאים מרקעים מוזיקליים שונים (רוק, היפהופ ומוזיקה אתנית).
המפגש בין החמישה ייצר צבע ייחודי מאוד המתאפיין בחספוס של רוק, בלוז וסרף ביחד עם הנשמה והשורשים של השפעות אפריקאיות ומזרח תיכוניות – לב אמריקאי, תחת אפריקאי ובטן ים תיכונית.

Dirty Fly מופיעה ברחבי הארץ וכבר הספיקה להופיע בפסטיבלים כמו Indie City ויערות מנשה, ולאסוף לעצמה קהל מאזינים ועוקבים רחב. בימים אלה מסיימת הלהקה להקליט E.P בהפקתו של אור בהיר.


מחירי הכרטיסים נעים בין 50 – 1500 ש"ח – חלק מהכרטיסים כוללים תשורות והפתעות. פירוט ניתן לראות בהמשך בדף המכירה. 


יונתן בלומנפלד:  שירה וסיגר בוקס גיטר | אוריה ויצטום: גיטרה וקולות | עמית פישביין: סינטיסייזר, תוף מרים וקולות | איתי אלה: תופים | רועי דורון: בס

This post is also available in: אנגלית


21
נובמבר

2017