ארועים מיוחדים
חיפוש


פרויקט "לא סטנדרטים" עם שלומי שבן – כרטיסים אחרונים

שיתוף פעולה לא שגרתי בין אנסמבל הג'אז "לא סטנדרטים" לבין שלומי שבן.

לא סטנדרטיים עם שלומי שבן – מהמוזיקאים המקוריים, המאתגרים והמצליחים במוזיקה הישראלית. צפו להופעה לא שגרתית וחד פעמית. מספר המקומות מוגבל.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה.


פרויקט 'לא סטנדרטיים' של הצוללת הצהובה בניצוחו ועיבודו של הפסנתרן והמלחין תומר בר, אירח בשנים האחרונות סוללה של אמנים ישראליים אהובים:
שלמה גרוניך, אלון אולרצ'יק, מאור כהן, יונתן רזאל, אמלמורקוס, אפרת גוש, יוני רכטר, אבישי כהן, ריקי לי ג'ונס, רביד כחלני ועוד…


הפעם יארח האנסמבל את שלומי שבן – מהמוזיקאים המקוריים, המאתגרים והמצליחים במוזיקה הישראלית. למד פסנתר ומוזיקה קלאסית מגיל 12 וניגן עם התזמורת הפילהרמונית כבר בגיל 17. צפו להופעה לא שגרתית וחד פעמית.

את העשור הנוכחי פתח שבן במופע משותף עם התזמורת הפילהרמונית שרץ מספר פעמים בהצלחה. בשנת 2014 יצא אלבומו הרביעי "תרגיל בהתעוררות" בו שיתף פעולה עם חברי להקת הקולקטיב, תמיר מוסקט וחוה אלברשטיין ששרה עמו את שיר הנושא. השיר "תרגיל בהתעוררות" זכה בתואר שיר השנה והאלבום הגיע למעמד של אלבום זהב במהרה. בימים אלה מצטרף לסיבוב הופעות מצליח לצדה של חווה אלברשטיין.


סדרת ההופעות "לא סטנדרטים" , בתמיכת הקרן לירושלים, מבוססת על מסורת של אירוח אמנים איכותיים ופופולאריים מתחומים מוזיקליים שונים,  בהרכב נגני ג'אז מובילים. בסדרה, יצירות ג'אז מקוריות במקצבים מגוונים ובעיבודים מוסיקליים אקלקטיים תופסות מקום לצד עיבודים מחודשים ומרתקים ליצירותיהם המוכרות של אותם אמנים אורחים, וכך נוצר רפרטואר מעניין המאפשר לשמוע את אותם שירים מוכרים בפרשנות חדשה לגמרי.


שימו לב הופעה אחת בלבד תתקיים במועדון האזור בתל-אביב בתאריך ה-20.10 יום שישי, פתיחת דלתות 13:30 שעת מופע 14:30. כרטיסים ניתן לרכוש כאן


תומר בר: פסנתר, עיבודים וניהול מוסיקאלי | יוראי אורון: בס | ניצן בר: גיטרה | שרון פטרובר: תופים | דניאל רובין: קולות | שרי זק לוי: קולות | שלו אדרי: קולות

This post is also available in: אנגלית


19
אוקטובר

2017