ארועים מיוחדים
חיפוש


THE PAZ BAND'S 30 STRINGS Concert Feat. The Quintet

The Paz Band הינה הרכב רוקנרול ייחודי המבסס את מעמדו כאחד ההרכבים הבולטים והעסוקים ביותר בסצינת הרוק והאינדי בישראל.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע עמידה. 


את הלהקה מובילה הזמרת והיוצרת גל דה-פז, שקולה הנדיר משמיט לסתות וקוצר שבחים בכל פרויקט בו היא משתתפת, ואיתה מפליאים בנגינתם והפקתם מוטי לייבל (גיטרה); רז בליצבלאו (בס); יובל ברוסילובסקי (קלידים) ואור כחלון (תופים).

מאז היווסדם ב-2014, The Paz Band מופיעים לאורכה ולרוחבה של הארץ על במות קטנות כגדולות, משתתפים במיטב הפסטיבלים ברחבי המדינה, לוקחים חלק בפרויקטים שונים, כאשר מאחוריהם קהל מעריצים נאמן הגדל והולך מהופעה להופעה.


בנחישות והתמדה, יחד עם שירים מצוינים והופעה מרשימה אנרגטית ומרגשת, פורצים The Paz Band את דרכם לתודעה בארץ ובעולם ובשנתיים האחרונות זכו לחמם את הופעותיהם של אמנים בינלאומיים רבים כגון גרג דולי, בת׳ הארט ג׳וס סטון וסדריק ברנסייד. במאי 2017 נבחרו The Paz Band ע״י סטיבן טיילר לחמם את הופעתם של אירוסמית׳ בפארק הירקון, מול קהל אוהד של 50,000 חובבי רוקנרול.

בנוסף, שירם Got to Stay Alive נבחר ע״י ענקית האודיו הבינלאומית Waves לפרסומת לאחד ממוצריהם הדיגיטליים, בה דה-פז עצמה כיכבה.


הקווינטט הוא חמישה חברים שמנגנים מוזיקה קלאסית ביום ורוק&רול בלילה.

ההרכב מונה שני כינורות ,וויולה, צ'לו וקונטרה בס. בשלוש השנים האחרונות הם מופיעים ברחבי הארץ על כל מגוון במותיה, מעמק החולה ועד אילת, מקיסריה ועד לירושלים. מה שמייחד את ההרכב הוא הרפרטואר הייחודי שלו, המכיל יצירות מקוריות, עיבודים, שירים שנכתבים על ידי חברי ההרכב עצמם ומבוצעים על ידי חמישיית מיתרים מסורתית באופן מאוד לא מסורתי.

This post is also available in: אנגלית


5
אוקטובר

2017