ארועים מיוחדים
חיפוש


לירון עמרם והפנתרים מארחים את נטע אלקיים

לירון עמרם- היוצר שמגדיר מחדש את הפופ המזרחי יוצא במופע חדש ומארח את נטע אלקיים.

 

שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00.
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן | מופע עמידה


לאחר שהסינגל הראשון ״חלום ישן״ מתוך אלבום הבכורה המצופה של לירון עמרם זכה למאות השמעות, דורג כשיר הישראלי עם מספר החיפושים הגבוה ביותר ב Shazam, ושחרור הסינגל השני ״תמיד אותו סיפור״ שזכה גם הוא לשלל ביקורות משבחות, מגיעים לירון עמרם והפנתרים לזאפה במופע חדש שמכיל חומרים ישנים לצד חומרים חדשים ואירוח של נטע אלקיים!


כבר מספר לא מועט של שנים שלירון עמרם פועל בשטח באופן עצמאי וגם לצד אמנים רבים ובשנתיים החולפות ביסס את מעמדו כמבצע כותב ומלחין יוצא דופן בנוף המוזיקלי המקומי. עמרם שובח בלי סוף על ידי הקהל האוהב והוגדר על ידי התקשורת כיוצר מקורי שלוקח מושגים כמו ״מוזיקה מזרחית/ים תיכונית״ למחוזות חדשים, מרחיב את גבולות הז׳אנר, ומציג חיבור נדיר בין סגנונות שונים החל מפופ רוק, דיסקו ומוזיקה אלקטרונית ,ועד לתזמורי כנורות ערביים וניחוחות תימניים מבית אבא: אהרון עמרם בכיר זמרי העדה התימנית בישראל.


המופע של לירון עמרם והפנתרים מורכב ברובו מחומרים מקוריים בעברית לצד להיטי רחבות תימניים של אביו, כמו גם יצירות חדשות ומקוריות מאלבום הבכורה המצופה שצפוי לצאת בסוף 2017. כל אלה משתלבים לכדי מופע אותנטי וגם עכשווי יחיד במינו שמייצר מציאות מוזיקלית בה כל אחד יכול למצוא מקום ובעיקר לרקוד.

This post is also available in: אנגלית


9
ספטמבר

2017