ארועים מיוחדים
חיפוש


מופע צהריים: מיה פוליצר | השקת הסינגל ראשון – "שבת בליבך" מאלבום הבכורה

מיה פוליצר היא זמרת ויוצרת, ירושלמית-גלילית, בוגרת האקדמיה למוסיקה בירושלים. מיה היא מורה ומנצחת מקהלות ועוסקת בעיקר בעבודה מוזיקלית עם חינוך מיוחד ואנשים עם צרכים מיוחדים.


שימו לב: פתיחת דלתות: 14:00 שעת הופעה: 15:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


במשך שנים מיה אספה טקסטים של משוררות ומשוררים עבריים, הלחינה אותם והופיעה איתם עם הרכבים שונים בירושלים וברחבי הארץ, לאורך השנים נאספו השירים והתגבשו לכדי קובץ מגוון אך שלם של טקסטים נשיים המביאים זוויות שונות של הסתכלות נשית אישית ומרתקת, ואף על פי שרוב הטקסטים נכתבו לפני בין 100 שנה (לאה גולדברג) ל-30 שנה (רחל שפירא ואריאנה הרן-הכהן), יכולתם לתאר ברגישות כה רבה ניואנסים וקוים דקיקים בדמות האשה, מקרבת אותם אלינו ומאפשרת לנו להזדהות עמם גם היום.


בימים אלו מסתיימת העבודה על אלבום הבכורה של מיה בשם "לב הדברים" בהפקת צח דרורי, ובו טקסטים של שלוש משוררות – לאה גולדברג, רחל שפירא ואריאנה הרן-הכהן, לצד טקסטים מקוריים שלה עצמה.

הסינגל הראשון מהאלבום "שבת בליבך" אשר ייצא בחודשים הקרובים הוא טקסט מאת רחל שפירא, המתאר חשבון נפש של אישה לפני כניסת השבת, מחשבות על- במה צדקה ובמה טעתה, מה היא משאירה מאחור ומה היא לוקחת איתה אל השקט וההתכנסות של השבת. השירים באלבום מתארים השקפת עולם נשית מאוד וכנה מאוד על עצמנו, על אנשים, על ציפייה ואכזבה, ועל דברים פשוטים כמו הגשם, השמש והאביב.


הנגנים בהרכב, בוגרי האקדמיה למוסיקה וחברים טובים, מגיעים מעולמות מוזיקליים מגוונים ביותר ויוצקים לעיבודים השפעות של רוק, ג'אז, מוזיקה ערבית, מוזיקה קלטית, מוזיקה קלאסית ומוזיקה ברזילאית.


ירון איגנשטיין (קלידים ואקורדיון), שי חזן (קונטרבס), עודד לוי (תופים), רוני ואגנר (כלי הקשה), תומר עינת (כינור) וחגי אשדות (חליל)

This post is also available in: אנגלית


2
יוני

2017