ארועים מיוחדים
חיפוש


רדיו אינשאללה

רדיו אינשאללה – מופע מוזיקלי-קומי בכיכובם של תומר שרון (תומש) ויאיר יונה המשלב שירים מוכרים מאד, עבריים ולועזיים (מתורגמים לעברית) בעיבודים חדשים וסוחפים, כולם סביב ההוויה הישראלית ונוגעים ברגשות המוכרים מהחיים שלנו.


שימו לב: פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00. נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן


במופע, רדיו אינשאללה משלבים שירים של אפרים שמיר ואלכסנדר פן, שרית חדד ומרווין גיי, אריק איינשטיין ואבנר גדסי ועוד.

בין השירים, המופע מציג קטעי קישור קומיים, כתובים ומאולתרים, המחברים את כל השירים ביחד לכדי תמונה אחידה של שפה ישראלית אחת שקושרת את חוף גורדון של שישי בצהריים לצד חאפלות של מוצאי שבת – וכמובן שבאמצע, היומיומיות הישראלית המשוגעת והמרתקת.

רדיו אינשאללה הוא מופע מוזיקלי מהנה ומרתק, אינטליגנטי ומצחיק, המדבר לכולם בגובה העיניים והקושר את כולנו לאותה שותפות גורל הנקראת ‘ישראליות’.


“קונצרט מבריק בפסטיבל אבו גוש-שבועות 2016!!"
להקשיב לתומש שר בקולו הנפלא את “צער לך” מאת יוני רכטר ואברהם חלפי, זוהי חוויה רבת רובדים רגשיים! רכטר, זעירא, ארגוב, גרשווין ועוד,ברצף מופלא של תמלילים , ומוסיקה נהדרת , אלתור כובש,יחד עם שלושה אמנים מוסיקאים נהדרים: יאיר יונה,שי חזן,גלעד דוברצקי. לראשונה בפסטיבל, בהצלחה מרשימה ביותר.”


(חנה צור, מנצחת ומנהלת מוסיקלית של פסטיבל אבו גוש)


תומר שרון – שירה, משחק ואלתור \\ יאיר יונה – גיטרה, ניהול מוזיקלי, עיבודים\\ גלעד דוברצקי– כלי הקשה  \\ שי חזן – קונטרה בס 

This post is also available in: אנגלית


4
מאי

2017