ארועים מיוחדים
חיפוש


ג'אז בצוללת: רביעיית YOMA [אבי אדריאן]

הרכב המנגן את יצירותיו של אבי אדריאן. את התכנים הג'אזיים, מעבד ההרכב בו ברגע דרך פיוז'ן שיבטי ואלמנטים אתניים בזמן הווה. השיתוף הפירגון והחברות בין הנגנים מובילים לשפה מוזיקלית יחודית הפותחת עולם ריגשי מושך ומאתגר.


פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה


אבי אדריאן. מלחין פסנתרן וקלידן, מטובי המוסיקאים בישראל ובעולם. תוך הנחת יסודות מהג'אז המסורתי מביא אבי חדשנות חדה ללא פשרות, אלמנטים שיבטיים ופיוטיות מרגשת. אבי מופיע עם מיטב האומנים בארץ ובעולם, וכן מורה באקדמיה למוסיקה בירושלים.


מארק רוזן. סקסופוניסט ומוזיקאי מהמובילים בישראל. בנגינתו הוירטואוזית משלב מארק חן אוטנטי ורגישות גבוהה ובכך מפליא לבטא את רעיונותיו המוסיקליים. מארק השתתף בפסטיבלים בארץ ובעולם וניגן עם מיטב המוסיקאים כגון Gino Vanneli, Adam Nusbaum, Poogie Bell. כיום מארק מהנשפנים המבוקשים בישראל.


יוסי כהן. מוותיקי המתופפים בישראל. את נגינתו של יוסי מאפיינת יציבות ובהירות נדירה. מעבר לטכניקה ברמה גבוהה ביותר מגיש יוסי גרוב אותנטי ומשקלים יוצאי דופן. במהלך השנים ליווה יוסי את מיטב האומנים והשתתף במיטב ההפקות בישראל.


עופר רם. מלחין ובאסיסט. מפרוג ועד פיוז'ן מביא עופר גרוב יציב ויצירתי. תוך הנחת בסיס נמוך ומדוייק שומר עופר על ההקשר המלודי ובכך מדביק את האלמנטים השונים לכדי אחדות. למד תחת כנפייהם של Bob Magnuson, Steve Bailey, Gary Willis.

This post is also available in: אנגלית


20
פברואר

2019