ארועים מיוחדים
חיפוש


Dirty Fly

Dirty Fly היא להקת רוק לבנטיני – קרקס מוזיקלי ססגוני המשלב בין רוק ו-Soul אמריקאיים ובריטיים למקצבים וסולמות מהלבנט.פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע עמידה


הלהקה הוקמה בירושלים, וסגנונה המוזיקלי נולד מתוך המפגש בין חמשת חבריה – אמנים בולטים בז׳אנרים שונים (היפ-הופ, רוק, אתני, אוונגרד וספוקן וורד).

באמצעות שירת קולות מתפרצת וגרובים עוצמתיים ובועטים, Dirty Fly מספרים על רומנטיקה אפלה, נבואות זעם וחיפוש בלתי נגמר אחר בית.

 

E.P הבכורה של ההרכב (עליו עבדו יחד עם רן שם-טוב) יצא ביוני 2018. הוא הוכתר לאחד מאלבומי השנה של עיתון ישראל היום, ואחד משיריו (All That's Left) נכנס לרשימת שירי השנה של כאן 88. כלהקה השמה דגש גדול על הופעתה החיה והדינמיקה בין חבריה על הבמה, הופיעו Dirty Fly בכמה מפסטיבלי המוזיקה החשובים ביותר בארץ – הבמה המרכזית באינדינגב, פסטיבל חשיפה בינלאומית, יערות מנשה ואינדיסיטי. כמו כן, שיתפה הלהקה פעולה עם אמנים בולטים כמו שאנן סטריט, גבע אלון, ולירון עמרם.


״חמישה שירים בלבד מרכיבים את מיני האלבום של להקת Dirty Fly הירושלמית, אך במקום להתאכזב כשהאלבום הקצר מסתיים, התו האחרון מיד מזמין לחיצה נוספת על הפליי, וכך שוב ושוב ושוב, ללא הפסקה. מדובר בדוגמה מופתית של שילוב סגנונות מכל הבא ליד, מאמריקנה ופסיכדליה עד מוזיקה אתנית ובריט פופ, לכדי יצירת יצור כלאיים מוזיקלי מקורי, וטוב בצורה נדירה.״ (רז ישראלי, ישראל היום)

 

״קשה להישאר אדישים כששומעים את Dirty Fly, להקת רוק לבנטינית שהוקמה בירושלים. הלהקה יוצרת ערבוב בלתי צפוי של סגנונות ממגוון עולמות מוזיקליים: רוק, אתני, היפ הופ ואוונגרד. השנה הם הוציאו אי.פי ראשון מצוין מתוכו בחרנו את All That's Left, שיר מיוחד באווירת דרמה ומתח. השיר עוסק באהבה: על הצד האפל שבה, על ההליכה העיוורת בעקבותיה ועל יחסים שמועדים להסתיים כל רגע. למרות האופל (ואולי בגללו) סימנו את Dirty fly כאחת מתגליות השנה שלנו.״ (כאן 88)

This post is also available in: אנגלית


2
פברואר

2019