ארועים מיוחדים
חיפוש


לירון עמרם והפנתרים | השקת אלבום בכורה: חלום ישן

כבר מספר שנים שלירון עמרם פועל בשטח באופן עצמאי וגם לצד אמנים רבים ומבסס את מעמדו כמבצע, כותב ומלחין יוצא דופן בנוף המוזיקלי המקומי.פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע עמידה


עמרם שובח בלי סוף על ידי הקהל האוהב והוגדר על ידי התקשורת כיוצר מקורי שלוקח מושגים כמו ״מוזיקה מזרחית/ים תיכונית״ למחוזות חדשים, מרחיב את גבולות הז׳אנר, ומציג חיבור נדיר בין סגנונות שונים החל מפופ רוק, דיסקו ומוזיקה אלקטרונית ועד לתזמורי כנורות ערביים וניחוחות תימניים מבית אבא: אהרון עמרם בכיר זמרי העדה התימנית בישראל.


עמרם זכה בפרס אקו״ם הנחשק בתור ״פריצת השנה״ וזאת לאחר שהסינגל הראשון "חלום ישן" מתוך אלבום הבכורה המצופה שלו כבר הספיק לקבל את התואר ״השיר המושמע ביותר בגלגל״צ לשנת תשע״ז״, אחד משירי השנה של ״ ידיעות אחרונות״ ודורג כשיר הישראלי עם מספר החיפושים הגבוה ביותר ב Shazam. הסינגלים הבאים שהספיק לשחרר- ״תמיד אותו סיפור״, ״כמעט נוגע״ ו״ים של דמיונות״  זכו גם הם לביקורות משבחות ולאינספור השמעות בשלל תחנות הרדיו וגם הסינגל האחרון ששחרר ״מילה״ זכה במקום ה-6 במצעד שירי השנה תשע״ח של ״כאן 88״.

המופע של לירון עמרם והפנתרים מורכב ברובו מחומרים מקוריים בעברית לצד להיטי רחבות תימניים של אביו, כמו גם יצירות חדשות ומקוריות מאלבום הבכורה שצפוי לצאת במהלך 2018.

כל אלה משתלבים לכדי מופע אותנטי וגם עכשווי, יחיד במינו, שמייצר מציאות מוזיקלית בה כל אחד יכול למצוא מקום.


 

״לירון עמרם הוא השפיץ של תרבות הפופ הישראלי החדשה. הבן של אהרון עמרם, מהמסורת של שירת יהודי תימן השורשית, בעי״ן ובחי״ת כמו שצריך. וגם אחת הדמויות הבולטות, והמגניבות של הרנסנס המזרחי- תל אביבי. מהפינה של המועדון הכי עדכני. ׳חלום ישן׳ הוא אירוע: זה די נדיר שהשיר הכי מושמע בפלייליסט הכל-יכול של גלגלצ- הוא גם כנראה השיר הכי טוב של השנה״  (7 לילות, גליון סיכום תשע״ז)


״הכירו את נסיך המוזיקה התימנית החדש״  (גלריה, הארץ)


״עמרם ג'וניור פרץ מחסומים בעצמו, כשהיה מהראשונים שהעזו למזג מוזיקה אלקטרונית־גרובית־פופית עם שירה תימנית מסורתית ולרצד בשולי סצינת האינדי בישראל, הרבה לפני ששירה בתימנית הפכה לטרנד לוהט״  (מעריב)

This post is also available in: אנגלית


24
ינואר

2019