ארועים מיוחדים
חיפוש


תמר אייזנמן | אורח מיוחד: איתי פרל

תמר אייזנמן גיטריסטית זמרת יוצרת ומפיקה, מהקולות הבולטים והמרתקים במוסיקה הישראלית העכשווית. לאורך הקריירה עמוסת שיתופי הפעולה שלה בארץ ובחו"ל, סללה אייזנמן דרך מוסיקלית אישית, נטולת פשרות ועשירה בעשייה.


פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה


לבמה היא מגיעה עם המיטב מכל אלבומיה, חמושה בסוללת גיטרות, מלודיות ממכרות ועיבודים שנתפרו במיומנות לאוזני הקהל . הופעותיה של אייזנמן עטורות אנרגיה ונשמה. היא גיטריסטית וירטואוזית ופרפורמרית ייחודית המהלכת בין שפות ובין סגנונות במיומנות ומדויקות, משלבת בין שורשי הבלוז שנטמעו בילדותה בסן פרנסיסקו לרוק ופולק מודרני. מופע הלהקה של תמר הוא אירוע מוסיקלי רענן ויחודי.


אייזנמן מאבני היסוד של סצנת האינדי הירושלמית ומפורצות הדרך בין הכותבים – מבצעים באנגלית, חדרה לתודעה עם להיטי הרוק פאנק Hit Me ו Sun ב- 2009. תמר הוציאה ארבעה אלבומים באנגלית, הופיעה על במות נחשקות בארץ ובעולם, וב – 2015 ראה אור אלבום הבכורה שלה בעברית "לימבו", אשר כלל שיתופי פעולה עם יענקלה רוטבליט, רונה קינן, יהלי סובול ועוד.  ב2017 הפיקה אייזנמן את אלבומו עטור השבחים "אהבה ואלוהים אחרים" של אריק ברמן וזכתה במועמדות לפרס האקדמיה לקולנוע וטלוויזיה על פסקול סדרת המופת "הרמטכ"לים". ביום העצמאות 2018 יצא שיר נוסף בעברית "כמיהה עד כלות" סינגל חדש מתוך הפרויקט הבא.


אייזנמן ופרל הוציאה לאחרונה גרסה חדשה לשיר הנפלא, "איך כש" של יוסי אלפנט ויפגשו לשיתוף פעולה מרגש בהופעה בצוללת הצהובה.

לאחרונה העתיקה אייזנמן את מגוריה לניו יורק היא ממשיכה להופיע על במות בעולם ובארץ ומקליטה את אלבומה הבא.

This post is also available in: אנגלית


24
אוקטובר

2018