ארועים מיוחדים
חיפוש


ג'ימבו ג'יי ולהקת ספא

ג’ימבו ג’יי הוא אחד מהמוזיקאים המסקרנים והמבטיחים בארץ. אלבום הבכורה שלו "בואו לפני" הפך לתופעה ברשתות החברתיות, הוא בין האמנים המושמעים ביותר בארץ בתחנות הרדיו וגם התקשורת לא מפסיקה לפרגן.פתיחת דלתות: 21:00 שעת הופעה: 22:00
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע עמידה


ג’ימבו ג’יי הוא אחד מהמוזיקאים המסקרנים והמבטיחים בארץ. אלבום הבכורה שלו "בואו לפני" הפך לתופעה ברשתות החברתיות, הוא בין האמנים המושמעים ביותר בארץ בתחנות הרדיו וגם התקשורת לא מפסיקה לפרגן.


בואו לפני” הוכתר לאלבום השנה של וואלה, והוביל להופעות שמלאות עד לאפס מקום, שירים שנהפכו להימנונים וקהל שלא יכול להישאר אדיש לאורך כל המופע. במופע ג’ימבו וההרכב מבצעים את כל שירי האלבום, כולל הלהיטים “עשיתי”,”תזכרי”, “עזבנו את תל אביב” ועוד הפתעות נוספות.


בימים אלה ג'ימבו ולהקת ספא (איתה הוא מופיע מזה שנתיים) עובדים על חומרים חדשים. בדומה לאלבום הראשון, ההפקה שמה את המילים במרכז ומדגישה את העברית הייחודית של ג'ימבו ואת הראפ הוירטואוזי שלו. ההפקה המוסיקלית הופקדה בידיהם של רועי דורון ואיציק פצצתי.  


מלבד קריירת הסולו שלו, ג’ימבו ג’יי מהווה כיום את אחד היוצרים המשמעותיים בהיפ הופ הישראלי: שחקן וכותב באופרות הראפ “העיר הזאת” ו”תיכון מגשימים”, חבר ומייסד בהרכב ויקטור ג’קסון, חתום בלייבל “בְּדִבּוּר” מבית תיאטרון האינקובטור, ומראשוני המשוררים בערבי “פואטרי סלאם”.


ברשתות החברתיות לא מספיקים לדבר ולהאזין לשירים שלו, הוא בין האמנים המושמעים ביותר בארץ בתחנות הרדיו והתקשורת לא מפסיקה לפרגן:


"מהנה, שנון, נטול פוזה ומעורר הזדהות, עומר הברון (ג'ימבו ג'יי) הוא שם נוסף שכדאי לאמץ בסצנת ההיפ הופ"  (יהודה נוריאל, 7 לילות)

"הברון אחראי על אלבום שכולו כיף טהור, פצצות גרוב- רוק ורימוני מילים, תענוג אחר תענוג" (נדב מנוחין, וואלה)

"בואו לפני" שלו מציע היפ-הופ אינטליגנטי ואלגנטי, תוסס ועסיסי, בשרני ובעיקר מקורי" (עמוס אורן, הבמה)

 

 

This post is also available in: אנגלית


20
ספטמבר

2018