ארועים מיוחדים
חיפוש


שישי צהריים: אלדד ציטרין | אורחים מיוחדים: מארק אליהו & איתמר דוארי

אלדד ציטרין הוא מוסיקאי,  הוא פסנתרן,  הוא מלחין,  הוא מפיק,  הוא זמר.

בדרכו הייחודית ובאופן מעורר השתאות, אלדד ציטרין יוצר ומנגן את המוסיקה שלו  מוקף בסט כלי נגינה ייחודי, שנבנה עבור המופע .


פתיחת דלתות: 13:30 שעת הופעה: 14:30
נא לא לאחר ההופעה תתחיל בזמן. מופע ישיבה


ציטרין הוא Man Show One – תזמורת של איש אחד. הוא שר, הוא יוצר, מנגן את המוסיקה שלו, תוך שהוא משתמש בו זמנית במגוון כלי הנגינה העומדים לרשותו.


כמו אקרובט המרחף באוויר, כשהוא מוקף בסט 360 מעלות המורכב מפסנתר חשמלי, מקלדות, כלי נשיפה, כלי  הקשה, תופים אקוסטיים ואלקטרונים, הוא מאתגר את עצמו ובוחן את גבולות יכולתו כרב נגן היוצר ומקליט בזמן אמת והופך את התפקידים הנפרדים של כלי הנגינה המקיפים אותו לכדי יצירה שלמה.


לצד הופעותיו האישיות מנהל אלדד מוסיקלית את הופעותיה של ריטה ומשתף פעולה עם בכירי האמנים בישראל וביניהם דודו טסה, אביתר בנאי, אמיר דדון, נתן גושן, שלומי שבת, מיכה שטרית, עידן רייכל ואחרים. עד היום הוציא ציטרין 3 אלבומים  המציגים  מגוון ושלל סגנונות החוברים יחדיו, אלקטרוני לצד אקוסטי, אלטרנטיבי לצד פולק, קלאסי לצד קרוסאובר, רוק לצד ניו אייג'. הראשון – LAST OF SONGS פרויקט משותף עם אירית  דקל  השני – "A TRAIN VIEW"  אלבום סולו פסנתר

השלישי – "אוויר לעוד שנים" כלל 11 שירים.


בימים אלה מוציא אלדד ציטרין את Three Old Words  – סינגל ראשון מתוך EP חדש, מלווה בקליפ קסום שצולם על רקע נופי המדבר והים בהשתתפותה של נועה איילי על הצ'לו.

This post is also available in: אנגלית


22
יוני

2018